kategoria: Stacje dyskietek
[#1] Kupię/zapłacę za wykonanie kabeleka przedłużacza floppa
Witam
potrzebuje przedłużyć gniazdo floppa o jakieś 3-4cm, chodzi o to by dzięki "przejściówce" skierować gniazdo do góry o 90st, co pozwoliło by wpinać "urządzenia" pionowo.
Mam SDboxa wpinanego pod gniazdo flopa, niestety jego użytkowanie jest dość niewygodne bo komputer zasłania wyświetlacz i trzeba się nachylać by zobaczyć jaki dysk jest "aktywny", w pozycji pionowej było by znacznie wygodniej

Chodzi mi o same gniazda z kabelkami, które "wmontuję" w wydrukowaną obudowę.

Niestety posiadam zdolność niszczenia przy lutowaniu wszelkich wtyczek, gniazdek więc chętnie zlecę wykonanie takiej przejściówki.
[#2] Re: Kupię/zapłacę za wykonanie kabeleka przedłużacza floppa

@mike100, post #1

np coś takiego ??

https://allegro.pl/uzytkownik/K0para/amiga-osprzet-77934
[#3] Re: Kupię/zapłacę za wykonanie kabeleka przedłużacza floppa

@Cezarykl, post #2

np coś takiego ??


nie, tu masz db23 a po "drugiej stronie" taśmę, ja bym potrzebował DB23 m - DB23 f -

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2023 21:24:43 przez mike100
[#4] Re: Kupię/zapłacę za wykonanie kabeleka przedłużacza floppa

@mike100, post #3

to ten koleś ci zrobi mi zrobił
[#5] Re: Kupię/zapłacę za wykonanie kabeleka przedłużacza floppa

@Dorian3d, post #4



[#6] Re: Kupię/zapłacę za wykonanie kabeleka przedłużacza floppa

@Dorian3d, post #5

to ten koleś ci zrobi mi zrobił


o właśnie potrzebował bym coś takiego, tylko że krótsze tzn do kogo "uderzyć" ?
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem