[#1] QuickBit PCB dla QuickShot II and QuickShot II Plus
Nie wiem czy wszyscy widzieli... PCB dla QuickShot II and QuickShot II Plus.

QuickBit PCB





UNITHOR to nie jest ale QuickShot-a można wskrzesić:)
[#2] Re: QuickBit PCB dla QuickShot II and QuickShot II Plus

@iC-e_Jay, post #1

Wygląda ładnie, tylko kto się podejmie montażu?
[#3] Re: QuickBit PCB dla QuickShot II and QuickShot II Plus

@Rafał A-3000, post #2

Niech jeszcze ktos ogarnie schemat do wydruku 3d wszystkich elementow i może czegoś sie doczekamy.
[#4] Re: QuickBit PCB dla QuickShot II and QuickShot II Plus

@Biegu86, post #3

Ja to mam nawet ze 2-3 takie joysticki ale już nie mam cierpliwości do ustawiania tych sprężynek. Ta płytka by pewnie rozwiązała problem.
[#5] Re: QuickBit PCB dla QuickShot II and QuickShot II Plus

@iC-e_Jay, post #1

Ciekawe po ilu minutach padną mikroswitche. szeroki uśmiech
2
[#6] Re: QuickBit PCB dla QuickShot II and QuickShot II Plus

@Stoopi, post #5

Długo to to nie wytrzyma. Musiałoby być po drodze coś, co przejmie na siebie nacisk i tylko "przekaże" dalej tyle siły ile trzeba do wciśnięcia microswitcha. Mogła by wystarczyć teoretycznie nakładka na mikroswitch która blokowała by wciśnięcie go zbyt mocno. Próbować trzeba OK
1
[#7] Re: QuickBit PCB dla QuickShot II and QuickShot II Plus

@Stoopi, post #5

To zależy od tego jakiej jakości będą tact switch. Ja bym założył coś takiego... Wydaje mi się że tego typu powinny być mocniejsze.



Tylko dobra wysokość, lub poszukać typowo przemysłowych, zawsze można dodrukować jakiś "krążek" który będzie ograniczał nacisk.



Jak widzimy to nie jest jakaś bardzo zaawansowana technologia:)

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2023 09:49:18 przez iC-e_Jay
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem