[#1] OSSC Pro
Pojawił się nowy sprzęt:

OSSC Pro

Z nowości

- port HDMI (DVI) IN
-
Przetwarza (podwaja linie) gry retro BEZ opóźnień wejściowych - W przeciwieństwie do innych skalerów, takich jak XRGB Mini, OSSC Pro może pracować na pojedynczych liniach skanowania, a nie na klatce naraz, co oznacza, że nie ma żadnych opóźnień wejściowych (no, kilka nanosekund, jeśli naprawdę chcesz być precyzyjny).


Jak ktoś kupi (a cena wzrosła), dajcie znać.

Ja chętnie potestuję.
[#2] Re: OSSC Pro

@_DiskDoctor_, post #1

Zapomniałeś dodać "a jest tańszy niż nowe "cacko" - Retrotink 4K kosztujący bagatela 750$ + 99$ wysyłka + cło"
1
[#3] Re: OSSC Pro

@Madman, post #2

Jaką to ma przewagę nad Indivision?
[#4] Re: OSSC Pro

@_arti, post #3

Ossc jest to urządzenie zewnętrzne i może "jednocześnie" pracować z wieloma sprzętami... i to by było na tyle...😛
3
[#5] Re: OSSC Pro

@RokiS, post #4

No ma to sens w takim przypadku gdy masz kilka konsol połączonych pod jeden ekran.



Wtedy właśnie takim Scartowym switchem, można sobie fajny setup zrobć.
2
[#6] Re: OSSC Pro

@Mirq, post #5

Ja właśnie mam tak zrobione z Hydrą od Lotharka. Natomiast z mojej perspektywy OSSC (a widzę, że OSSC PRO też) ma ten minus, że nie akceptuje sygnału s-video i composite. Jak ktoś tego nie potrzebuję, to fajna sprawa, ale jak ktoś ma i używa np. C64 czy Atari 8-bit to lepszą opcją jest Lotharkowa Medusa.
[#7] Re: OSSC Pro

@Splavinho, post #6

Ale OSSC Pro akceptuje DVI-I/HDMI co czyni go bezlagowym upscalerem do HDMI!

Jak komuś nie do końca działa TV z rozwiàzaniami typu Vampire Standalone czy nawet WarpVision to ma rozwiàzanie!
[#8] Re: OSSC Pro

@_DiskDoctor_, post #7

Za równowartość VS lub WV?
[#9] Re: OSSC Pro

@KM_Ender, post #8

No tak.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem