[#1] linux-debian
mam płytki debiana 3.0 dla ppc (woody) ale jak chcę zainstalować to przy instalacji nie można zamontować obrazu dyskietki rescue.bin i koniec,
w wersji 2.2 miałem taki sam problem ale wziąłem rescue.bin z katalogu dla platformy chrp i poszło. tym razem obraz dla chrp da się zamontować ale po instalacji przy próbie odpalenia pojawia się "kernel panic" i tyle
może ktoś wie jak to rozwiązać?
[#2] Re: linux-debian

@rzookol, post #1

u mnie coś podobnego - po uruchomieniu instalacji (amibootem, Debian M68k) installer wywala się na jakimś BOGLu (zaraz po BusyBox - przy debianie 2.2 w tym momencie uruchamiał się installer). Błąd brzmi jakoś w stylu: "unable to open screen - 1" czy coś takiego. Mógłby ktoś pomóc mi także?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem