[#1] PSX na Ami
Jak sie sprawuja emulatory PSX , nie licze na Tekken3 , ale moze w Warhammer'a czy Dune2000 daloby sie zagrac . Warto ???

[#2] Re: PSX na Ami

@Darek S., post #1

Moze to takiej emulacji wystarczylby Pegasos, ale emulatory PSX na Ami nie sa "za dobre"

[#3] Re: PSX na Ami

@Darek S., post #1

na ppc 240mhz mam kilka klatek animacji (w 2d jest szybciej ale od 2d to ja mam mame i warpsnesa), czasem więcej a czasem (to częściej ) mniej - do tego dochodzi niekompletna emulacja, z N64 jest podobnie.
[#4] Re: PSX na Ami

@rzookol, post #3

PPC mam tez 240 , dochodzi jeszcze Voodoo , moze bedzie szybciej ?
Warhammer i Dune2000 sa w 2d i na pewno na MAME ich nie uswiadczysz .

[#5] Re: PSX na Ami

@Darek S., post #4

Jako ciekawostke podam, ze na Pegazie ktorys z emulatorow PSXa w 3D na BIOSie podal mi ponad 120fps. Nie mam niestety zadnej gry na ta konsole i nie moge sprwadzic jak chodzi w praktyce.
[#6] Re: PSX na Ami

@Darek S., post #1

swojego czasu udalo mi sië odpalię gta2 ale jego prëdkoôci to byî wstyd... nie,nie warto. chyba űe pojawi sië jakiô nowy emulator
[#7] Krzaczki zamiast ogonków

@aMifan, post #6

Uwaga od moderatora:
Na polskich stronach internetowych (w tym i tej) stosuje się standard ISO-8859-2. Wiadomość napisałeś w AmigaPL (takiej mapy klawiatury używasz) więc zamiast tak zwanych polskich ogonków są krzaczki. By krzaczków w przyszłości nie było przy następnych wiadomościach radzę skorzystać z jednej z poniższych możliwości:
- nie uzywać polskich znaków przy pisaniu wiadomości,
- zarejestrować/zalogować się na forum i wybrać w profilu AmigaPL dzięki czemu będziesz mógł pisać w AmigaPL na forum a przy wysłaniu wiadomości skonwertuje się na ISO-8859-2,
- przestawić system na ISO-8859-2.

[#8] Re: Krzaczki zamiast ogonków

@grxmrx, post #7

to ja mam małą prośbę...
Jak mogę stworzyć własną 'mapę klawiatury'? (np. przerobić AmigaPL na ISO - nie chodzi mi o gotową... chciabym móc sam sobie poedytować istniejące lub stworzyć od początku nową)
Za pomocne informacje z góry dziękuję! :)
[#9] Re: Krzaczki zamiast ogonków

@Jarek, post #8

Na Aminecie znalazłem 3 pozycje, ale jeszcze nie miałem potrzeby używać tego typu programów więc nie wiem jak działają.

[#10] Re: Krzaczki zamiast ogonków

@grxmrx, post #9

Dzięki!
resztą już ja się zajmę ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem