[#1] Konsole na Pegazie II G4
Mam problem. Ponieważ jest troszę mało gierek na Pegaza zapragnąłem wrzucić jakiś emulatorek konsol. I tu powstał problem.
Mam jedną grę na neomameWarp(metal slug) i jest za szybka jak zwolnić nie wiem poza tym nie ma dźwięku.Brak dźwięku jest także przy emulatorach MOS-owych t.j. SMSPlus i GenesisPlus. Pomyślałem jeszcze o nostalgii i tam także nie ma dźwięku a także gry zaiwaniają tak że nie da się grać. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?
Pozdrawiam.
[#2] Re: Konsole na Pegazie II G4

@Arbuz, post #1

gry zaiwaniają tak że nie da się grać. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

RTFM


;)
[#3] Re: Konsole na Pegazie II G4

@Arbuz, post #1

Ma ktoś jakiś pomysł na uruchomienie w/w emulatorów na PegII?. Ostatnio nawet ściągnąłem Maguilla do uruchamiania romów Automatów i pomimo że mam te romy co trzeba to i tak się nie chcą się uruchomić a w readme nic na ten temat nie pisze.
Pozdrawiam
[#4] Re: Konsole na Pegazie II G4

@Arbuz, post #1

Arbuz napisał(a):

Mam jedną grę na neomameWarp(metal slug) i jest za szybka jak zwolnić nie wiem

To prostsze niz myslisz, zapusc w tle jakiegos divx'a i dodaj jeszcze mp3 :D.

[#5] Re: Konsole na Pegazie II G4

@DN, post #4

taaa, amiga rulez. ;)
[#6] Re: Konsole na Pegazie II G4

@DN, post #4

Fajnie.
[#7] Re: Konsole na Pegazie II G4

@Arbuz, post #3

Moze zadziala na Pegazie WarpMAME (PowerUP)? On na pewno ma ograniczenie do 100% predkosci oryginalu (oczywiscie mozna to wylaczyc i bedzie tak jak na niedopracowanych emulatorach pod MOSa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem