[#1] Gdzie szukać Shape-Shiftera?
Skąd można zassać Shapeshiftera?
[#2] Re: Gdzie szukać Shape-Shiftera?

@radek_borowicz, post #1

[#3] Re: Gdzie szukać Shape-Shiftera?

@radek_borowicz, post #1

Aminet synu,Aminet.net :)

[#4] Re: Gdzie szukać Shape-Shiftera?

@radek_borowicz, post #1

http://www.uni-mainz.de/~bauec002/SSMain.html

Amifan: lepiej sprawdz zanim podajesz komus jakiekolwiek namiary. Ja ss na aminecie nie znalazlem...
[#5] Re: Gdzie szukać Shape-Shiftera?

@kempy, post #4

Dzięki! Mi niestety google nie pomogły... Było kilkadziesiąt stron ale ani Fusion ani SS nie znalazłem w ich wyniku... Nic... Mam z tymi poszukiwaniami progsów trochę problemów... Wczoraj zainstalowałem NIcons... Najlepszy jest śmietnik z Billem Gatesem!!! Jeszcze raz wielkie dzięki!
[#6] Re: Gdzie szukać Shape-Shiftera?

@radek_borowicz, post #5

nie Aminet.net tylo Aminet.de lub www.aminet.us.Czćść serwerów już jest czyszczona z ami oprogramowania.
[#7] Re: Gdzie szukać Shape-Shiftera?

@bwilis, post #6

nie, na zadnym aminecie shapeshiftera nie wyczailem. znalazlem go jednak na stronie oficjalnej autora - adres jest dwa posty wczesniej.
[#8] Re: Gdzie szukać Shape-Shiftera?

@kempy, post #4

SS na Aminecie na pewno nie znajdziesz. Nie te czasy,nie ta epoka :) No chyba że jakieś materiały odnośnie Waffen-SS są :)

[#9] Re: Gdzie szukać Shape-Shiftera?

@aMifan, post #8

Jak nie ma jak jest?
Wystarczy tylko dobrze poszukać... Ja wpisałem hasło "Macintosh" i znlazł, prosze:
http://ftp.uni-paderborn.de/aminetbin/find?macintosh

ftp://de.aminet.net/pub/aminet/misc/emu/ShapeShiftr311.lha

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem