[#1] fusion i voodoo
czy istnieje jakis sterownik grafy na voodoo3 i mediatora w trybie pelnoekranowym, a nie tylko WinOnWB. interesuje mnie to poniewaz nie uruchamia mi sie wszytko na ShapeShifterze, a z kolei na Fusionie w okienku wszystko sie slimaczy. Moze na pelnym ekranie bedzie lepiej

p.s.stery na cgx,ktore teoretycznie moglyby wykorzystywac emulacje cgx3 na p96, wogole nie dzialaja, a opisane jako direct p96 wieszaje mi system przy uruchamianiu

narka
samOS
[#2] Re: fusion i voodoo

@samOS, post #1

Jak masz ustawiony parametr MMU w preferencjach do Mediatora?
Jaka wersja Fusion?
Jesli 3.2 to MMU=NO, 3.3 MMU=YES
[#3] Re: fusion i voodoo

@Norbert, post #2

Dla ShapeShifter'a jest specjalny driver wideo dodawany razem z pakietem P96. Dla Fusion'a proponuje driver p96Refresh.

[#4] Re: fusion i voodoo

@Phibrizzo, post #3

wlasnie ten driver mi wiesza system w momencie uruchamiania. a w medku mam mmu=no bo mam ppc i uzywam v3.2 fusiona
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem