[#1] ROM 512kb na MACA - skad?
czy ktos nie wie przypadkiem gdzie mozna znalezc ROM 512kb do MACA?
bede wdzieczny za jakis cynk....
[#2] Re: ROM 512kb na MACA - skad?

@mmmas, post #1

Witam

W sieci mozesz znalezc dosyc szybko, ale to nielegalna praktyka :)

Pozdrawiam
Robert
[#3] Re: ROM 512kb na MACA - skad?

@Robert Jackowski, post #2

w sieci szukam juz od 3 dni... czy ktos wie gdzie konkretnie?
[#4] Re: ROM 512kb na MACA - skad?

@Robert Jackowski, post #2

e tam nielegalna...no moze tylko tak samo jak z winuae :)
A popatrzmy, czy wszyscy winuaeowcy maja jeszcze w szafie A1200...co tylko A500...no i wszystko wiadomo :)

[#5] ZAPYTAM WPROST

@mmmas, post #1

zapytam wspost: czy ktos moze mi podac strone lub wskazowki gdzie taki rom sciagnac - powiem ze znalazel juz 2 stronki ale jak chcialem sciagac to oczywiscie juz tego nie bylo...
[#6] Re: ZAPYTAM WPROST

@MMMAS, post #5

Wiekszosc amigowcow ma rom 512kb i 1mb na HDD, wiec wystarczy delikatnie zasugerowac, aby ktos przeslal Ci na meil ;)
[#7] Re: ZAPYTAM WPROST

@reactor, post #6

Jatez prosze o 500k, nie wiem w czym jest lepszy od tego 1MB, ale chetnie przetestuje :)
[#8] Re: ZAPYTAM WPROST

@Andrzej Drozd, post #7

Jatez prosze o 500k, nie wiem w czym jest lepszy od tego 1MB, ale chetnie przetestuje
Dawno juz sie bawilem w emulacje MACa,ale ZTCP ROM 1MB byl do mackow z 040 i systemu 8.1, a ROM 512kb do wczesniejszych modeli. Tu w szczegolach moge sie myslic bo juz nie pamietam dokladnie.
[#9] Re: ZAPYTAM WPROST

@reactor, post #8

znalaznem sobie tego roma 1020kb ale tez przetestowal bym tego 512kb
jak ktos moze mi przeslac to bede wdzieczny....
ewalis666@wp.pl
thanx
[#10] Re: ZAPYTAM WPROST

@mmmas, post #9

Ja mam tylko ROM 1MB wiec nie pomoge. Ale jezeli masz amige z conajmniej 040 to ROM 512kb Ci nie jest potrzebny.
[#11] JUSZ MAM

@reactor, post #10

znalazlem gdzies na necie - zreszta cala mase tego
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem