[#1] udawanie quadr'y950
od dawna wiadomo o roznego rodzaju patchach na amisie zeby udawac jakas inna motorolke niz sie posiada, a czy jest jakis "puzel" na maca zeby udawac quadr'e950 np. na shapeshifterze, bo on w trybie macos8mode emuluje tylko 900setke?????

doradzcie cos, tylko nie ze uzywaj fusiona, bo u mnie sie cholernie muli.
[#2] Re: udawanie quadr'y950

@samOS, post #1

A czemu Fusion Ci sie muli , mi na AGA i 040/40 ( tak kiedys mialem ) chodzil lepiej niz SS . Moze cos zle ustawiles .

[#3] Re: udawanie quadr'y950

@Darek S., post #2

dokladnie tak! shapeshiftera nie uzywalem w ogole - czesto sie wieszal i malo co gier na nim chodzilo. a jesli juz sie uruchomily to byly za wolne. fusion na aga sie o wiele lepiej sprawdza... tylko trzeba dobrac odpowiednie drivery gfx.
[#4] Re: udawanie quadr'y950

@kempy, post #3

wlasnie o drajwery chodzi. u mnie odpala sie jedynie wbrefresh a p96direct wieszaja system. sparwdzalem juz z roznymi ustawieniami pamieci w fusionie (mmu/nommu) jak i z bibliotekami serii 68k oraz fusionem32 i 33 i nic
[#5] Re: udawanie quadr'y950

@samOS, post #4

Hymm , a jaki masz OS , ponoc Fusion sie z 3.9 niezbyt lubi .

[#6] Re: udawanie quadr'y950

@Darek S., post #5

wlasnie 3.9:)
[#7] Re: udawanie quadr'y950

@samOS, post #6

No to chyba jednak musisz sie na SS przesiasc , ale ja go nie uzywalem wiec Ci nie pomoge . Sam jeszcze niedawno mialem dwie partycje bootowalne ; jedna z 3.9 , a druga z 3.1 i jak mialem emulowac Mac'a to startowalem z tej drugiej .

[#8] Re: udawanie quadr'y950

@Darek S., post #7

chyba bede musial zrobic tak samo (bo wlasnie cos mi sie wydawalo ze nowy exec.lib i m.in. workbench.lib i icon.lib v45 cus nie lubia fusiona)

narka
samOS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem