[#1] Shape Shifter i BVision
Aktualnie uzywam z ShapeShifterem trybow CGX/P96. Czy sa jakies zewnetrzne sterowniki grafiki ktore sa lepsze i szybsze?
[#2] Re: Shape Shifter i BVision

@Andrzej Drozd, post #1

SavagePPC na WarpOS...
[#3] Re: Shape Shifter i BVision

@Andrzej Drozd, post #1

ponoć CardTrickEVD ale ja żadngo przyspieszenia nie zauważyłem a po drugie wolę korzystać z Fusiona
[#4] Re: Shape Shifter i BVision

@Dopuser, post #2

Savage PPC g... daje i jeszcze sie wiesza.

[#5] Re: Shape Shifter i BVision

@aMifan, post #4

No, ja sciagnalem tego z Aminetu ale pisalo w guide ze demo ma ograniczenie do rodzialki 512x342 (czy jakos podobnie) to nawet go nie odpalalem. Wiekszosc gier ma rodzialke 640x480 a WWW w takiej rodzialce bedzie wygladac tragicznie.
[#6] Re: Shape Shifter i BVision

@rzookol, post #3

hmm savageppc powinien dzialac...
u mnie na AGA dziala ale jaka to sie ma z kartami gfx to nie wiem...

andrzej skontaktuj sie ze mna w tej sprawie to moze cos poradzimy

[#7] Re: Shape Shifter i BVision

@Andrzej Drozd, post #1

Andrzej, pozwolisz że się "podepnę"?
Nie mogę odpalić ShapeShiftera w oknie na CGX, komp się wywala (a raczej oba kompy ;) )
Na osobnym ekrania wszystko jest ok. Dodam że używam standardowych sterów SS.
W czym jest problem? Przypuszczam, że raczej w samym CGX.
[#8] Re: Shape Shifter i BVision

@Prince, post #7

Ja moge ale SS na ekranie WB pracuje tylko w 2 kolorach...To jest moze dobre do odpalenia sterownikow aby drukowal Mac, ale do reszty niebardzo. Tak czy siak duzo nie tracisz, no ale wadomo...


A co do sterownikow to wciaz uzywam trybu CGX/P96...malo co dziala na zewnetrznych w 800x600 lub wyzej. Bialy ekran i tyle...
[#9] Re: Shape Shifter i BVision

@Andrzej Drozd, post #1

tak CardTrickEVd. Testowałem tylko, że z Voodoo. I wg benchmarków przyśpieszenie było w stosunku do driverów CGx/P96 (tylko trzeba wybrać tryb Direct).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem