[#1] Basilisk i co dalej?
Zainstalowałem Bazyliszka i mam 9 megową plikopartycję Starter Disk.
Chciałbym pobawić się iCabem (teoretycznie powinien mieć większe możliwości niż jakakolwiek przeglądarka na ami...) i dowiedziałem się, że do Internetu na macu potrzebuję jakiś Opentransport na Maca. Znalazłem jakieś archiwum ale ma 7 MB nijak tego nie pomieszczę na mojej plikopartycji.
I tu pytanie. Jak podpiąć pod Bazyliszka jakąś partycję lub jak stworzyć plikopartycję?
Dalsze pytania zapewne wkrótce ;)

[#2] Re: Basilisk i co dalej?

@tomek, post #1

A może ktoś ma duuuużą plikopartycję?
Po sformatowaniu pod maczkiem i spakowaniu teoretycznie winna zmaleć co?

[#3] Re: Basilisk i co dalej?

@tomek, post #1

Ponoć znacznie lepiej działa jak jest podpięta partycja.

Ps udało ci się odpalić w 24bit bo ja mam takie niejasne wrażenie że z radeonem może być opsss
[#4] Re: Basilisk i co dalej?

@tomek, post #1

Wez duzego avika :) skopiuj sobie go gdzies, podepnij jako druga plikopartycje. Po zabotowaniu inicjalizuj go jak sie maciek zapyta...i po klopocie...

Jak nie chcesz miec dwoch plikopartycji to wystarczy ze "przeciagniesz" wszystko z tamtej na nowa.
[#5] Re: Basilisk i co dalej?

@nelson, post #4

Terminator 3 może być? ;)

No to pierwszy etap za mną :)

[#6] Re: Basilisk i co dalej?

@tomek, post #5

Nie, Terminator sie nie nadaje
[#7] Re: Basilisk i co dalej?

@marcik, post #6

No ale to TRÓJKA!! Bardzo zaawansowany Terminator! I jaki ładny!! (K. Loken) Z pewnością da się "przerobić" ;)

[#8] Re: Basilisk i co dalej?

@tomek, post #1

Ech... Okazało się, że mój Open Transport to update :(
Może ktoś zapodać linkę do pełnej wersji? Albo podesłać archiwum?
I jeszcze jakiegoś benchmarka! Chciałbym sprawdzić ale mam pewne podejrzenia, emulowana 68040 ma duuuuużo megahertzów :)

[#9] Re: Basilisk i co dalej?

@tomek, post #8

Mam OpenTransporta na plikopartycji, jak chesz to podesle. Tylko obawiam sie ze Bazyliszek nie dziala tak jak WinUAE (bsdsocket.library) i bedzie konieczne kombinowanie jak przy Shape Shifterze/Fusionie (?) - http://www.ppa.pl/software/software-netimac.html
[#10] Re: Basilisk i co dalej?

@Goramo, post #3

24 bity nie działają. Czekam na nową wersję BII.

[#11] Re: Basilisk i co dalej?

@tomek, post #10

24 bity na emualtorze Quadry2 sa malo wazne. Duzo softu (gier) dziala tylko w 8 bitach. A swoja droga zastanawia mnie fakt braku 15 bit...
[#12] Re: Basilisk i co dalej?

@Andrzej Drozd, post #9

już mam. Dzięki za dobre chęci :) Niestety nie działa. Ale to już chyba po stronie bazyliszka bo w macos jest wszystko zgodnie z opisem.
Czy komuś udało się "wyjść na świat" spod Basiliska?

[#13] Re: Basilisk i co dalej?

@tomek, post #1

No tak została mi instalacja wirtualnej karty sieciowej pod mosem.
W opisie na ppa jest miamidx :( Ja mam zwykłe...
Da się na zwykłym miami zrobić to samo?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem