[#1] word i excel na Amige
Witam

Mam pytanie jak zwykle zreszta
Zainstalowalem sobie wingroze 3.11 pod emulkiem pc
I mam w zwiazku z tym ptanie :
Czy mozna na niej uruchomic worda 2.0 i excela 3.0 oraz skad mozne te programy zdobyc, bo szukalem w necie chyba juz wszedzie i nic
Bede wdzieczny za odpowiedz :D

Pozdrawiam Ulrad
[#2] Re: word i excel na Amige

@ulrad, post #1

po co sie bawić w emulator pc jak można uruchomic Worda4 pod emulatorem maca bez straty prędkosci
[#3] Re: word i excel na Amige

@rzookol, post #2

dokładnie - pod Shapeshifterem pójdzie Word6.0 i Excell6.0 (pod 68030 50 MHz w 2 kolorach śmiga aż miło :))
[#4] Re: word i excel na Amige

@wali7, post #3

Ja np. nie dałem sobie rady z instalacją SS a właściwie jego odpaleniem. Są jakieś kłopoty z ramem czy coś... Ale już pół roku nic z nim nie robiłem. Excela i Worda można szukać na Allegro ale jest to rzadki okaz. A propo. Jeśli chodzi o plikopartycję i pctask to daj sobie spokój... Chyba że na FastAta. Lepsze rozwiązanie to odpalenie go z prawdziwej partycji.
[#5] Re: word i excel na Amige

@Radek, post #4

Plikopartycja na SFS chodzi całkiem fajnie.
PS. Nie odgrzewaj starych wątków.
[#6] Re: word i excel na Amige

@wali7, post #3

dokładnie - pod Shapeshifterem pójdzie Word6.0 i Excell6.0 (pod 68030 50 MHz w 2 kolorach śmiga aż miło

Tak, śmiga a przy okazji nie jest kompatybilny z wersją windowsową jeśli chodzi o polskie znaczki.
Można używać co prawda jakiś sztuczek, jednak po prawdzie to MACowy Word w naszym zgrzybiałym kraju należy uznać za ciekawostkę.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem