Wątek zamknięty
[#1] Heroes of might & magic II dla Mac'a - pomocy!
Niedawno zainteresowałem się emulacją Maciusia na Amisi a, że nie mam zbyt wielu znajomych, którzy posiadają Mac'a to mam problem ze znalezieniem gier. Wiele takich tytułów jak Heroes of Might & Magic i Heroes of Might & Magic II na MAC'a jest trudno dostępnych (znalazłem sklep gdzie można było kupić Heroes of Might & Magic II for Mac za jedyne 20$ + koszty wysyłki ). Zastanawiam się czy są jakieś większe sieci p2p dla MAC'a do których można by się dobrać Pecetem. Może ktoś wie gdzie i jak można poszukać, znaleść... czy cóś...??
[#2] Re: Heroes of might & magic II dla Mac'a - pomocy!

@Comail, post #1

znalazłem sklep gdzie można było kupić Heroes of Might & Magic II for Mac za jedyne 20$ + koszty wysyłki

Przystępna cena za dobrą grę. Sądzę, że to tyle w tym temacie...
[#3] Re: Heroes of might & magic II dla Mac'a - pomocy!

@Comail, post #1

Kurde dzięki!!!
[#4] Re: Heroes of might & magic II dla Mac'a - pomocy!

@Comail, post #3

Nie ma sprawy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem