[#1] nastepny problem z mackiem
Witam. Mam oto taki problem po poprawnej instalacji (tak mi sie wydaje) os 8.0 pl wg atrykulu na www.ppa.pl moj maciek wgrywa nowy system, laduje sie pulpit (oraz aktualizuje), wyskakuja ikonki na blat i po kilku sekundach nastepuje zamrozenie. Myszka moge sobie ruszac ile dusza pragnie ale nic pozatym.
Uzywam wersji ss3.10 3.11 wcale mi sie nie uruchamia, na samym poczatku wyskakuje blad findera i pozostaje wznow.
Chcialem sobie popykac w set2, a tu klapa. Gdy mialem 040 apollo wszystko dzialalo wysmienicie na turboevd. Teraz gdy mam 060 i voodoo sa takie cyrki :(
Moze mi ktos pomoc?

[#2] Re: nastepny problem z mackiem

@11MASTEr, post #1

Nikomu nic sensownego nie przychodzi do głowy?

[#3] Re: nastepny problem z mackiem

@11MASTEr, post #2

Przychodzi... ja mam podobnie, jak uruchamiam emulacjë w SS z GUI. Muszę uruchamiać bez GUI (switch QUICKSTART)



Ostatnia modyfikacja: 04.03.06 21:39
[#4] Re: nastepny problem z mackiem

@11MASTEr, post #1

11MASTEr napisał(a):

> Witam. Mam oto taki problem po poprawnej instalacji (tak mi sie
> wydaje) os 8.0 pl wg atrykulu na www.ppa.pl moj maciek wgrywa
> nowy system, laduje sie pulpit (oraz aktualizuje), wyskakuja
> ikonki na blat i po kilku sekundach nastepuje zamrozenie.
> Myszka moge sobie ruszac ile dusza pragnie ale nic pozatym.
> Uzywam wersji ss3.10 3.11 wcale mi sie nie uruchamia, na samym
> poczatku wyskakuje blad findera i pozostaje wznow.
> Chcialem sobie popykac w set2, a tu klapa. Gdy mialem 040
> apollo wszystko dzialalo wysmienicie na turboevd. Teraz gdy mam
> 060 i voodoo sa takie cyrki :(
> Moze mi ktos pomoc?

Sprawdź czy czasem w tooltypach ikonki nie masz czegoś włączonego/włączonego opis jest w guide.

Jak się startuje MacOS 8 to trzeba włączyć mode dla udawania nowej Quadry.

Po co używasz starego TurboEVD jak jest nowe MuEVD.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem