[#1] Lista gier na SNES...
Nastąpił mały update listy gier na mojej stronie. Zainteresowanych zapraszam na:

http://members.lycos.co.uk/kazuki/Text/

[#2] Re: Lista gier na SNES...

@Solo Kazuki, post #1

Zajrzę

[#3] Re: Lista gier na SNES...

@Solo Kazuki, post #1

Bardzo fajna sprawa, pisze zebys sobie nie pomyslal, ze nikt tego nie czyta :)

[#4] Re: Lista gier na SNES...

@Solo Kazuki, post #1

Acha, Ranma i Magic Knight sa tez w v. polskiej, jak ktos ma corke ok. 11 lat to polecam te gry, moja nie moze sie oderwac :). Ja musze skonczyc Terranigme.

[#5] Re: Lista gier na SNES...

@Darek S., post #4

Tak, wiem (bo mam)... zapomniałem to nadmienić.

[#6] lista gier na SNES skończona!

@Solo Kazuki, post #1

Skończyłem właśnie listę gier na SNES. Oczywiście nie znaczy to, że nie dojdą do niej jakieś pozycje, ale te ktore chciałem opisać jako "te najlepsze" (IMHO) już są opisane. W związku z tym zabieram się za... no właśnie sam nie wiem, za co się zabrać. Myślę o Genesis, ale także nie wykluczam NES, GG/SMS czy nawet MSX. Zobaczymy zresztą na co będe miał ochotę. ;)

[#7] potrzebna pomoc przy projekcie listy gier

@Solo Kazuki, post #1

Chciałbym przełożyć swoją listę gier na HTML z dodanymi screenami, ale w HTML radzę sobie raczej słabo, a MetalWeb nie chce u mnie poprawnie działać. W związku z tym czy jest osoba znająca się nieźle na HTML i/lub z działającym MetalWeb chętna do złożenia tekstow i grafik podeslanych przezemnie w całość?

[#8] Re: potrzebna pomoc przy projekcie listy gier

@Solo Kazuki, post #7

Jakby co, to ja mogę pomóc, choć ostatnio z czasem u mnie kiepsko. Jak nie znajdzie się nikt inny, to udeżaj na maila...
[#9] Re: potrzebna pomoc przy projekcie listy gier

@Torn, post #8

Dzięki za odzew. Sprawa została załatwiona. Jak tylko zostanie wszystko zrobione na pewno ukaże się odpowiednia informacja na ten temat ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem