[#1] Fmsx
Witam

Używam wersji 3.1 - pobrałem z działu emulki.
Gdy uruchamiam fmsx przed wrzuceniem KEY'a program się uruchamia. Natomiast gdy wrzucę key by zarejestrować program, nic nie dzieje się po dwukrotnym kliknięciu w ikonkę (poza tym że zostaje zżarte trochę ramu). Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

podrawiam
[#2] Re: Fmsx

@BadMojo, post #1

Nie wiem co to, ale do emulacji MSXa, uzyj fMSXa w wersji 2.4. Sciagniesz go ze stronki Sola Kazukiego. Ogolnie z nim pogadaj na temat emulacji. Czesto pojawia sie na forum :)
http://members.lycos.co.uk/kazuki/
[#3] Re: Fmsx

@Andrzej Drozd, post #2

Jezu... Nowar... Solo Kazuki albo Solo Kazukiego a nie Sola Kazukiego.

A BadMojo się chyba coś pomyliło? W "emulkach' jest AmiMSX, a nie FMSX. FMSX jest dokładniejszy i bardziej rozbudowany (a więc i ma większe wymagania).

[#4] Re: Fmsx

@Solo Kazuki, post #3

Owszem mój błąd :). Udało się odpalić... lecz przy moim sprzęcie raczej miałbyć to eksperyment ;) W snatchera może uda się zagrać, w końcu zbyt dużo w tej grze animacji nie ma, a na N-gage'u na którym również da się msxa emulować, gra się dość kulawo (mała czcionka).

btw. jak w amiMSX zmienić dysk podczas pracy emu? Żaden z klawiszy nie pozwala mi na wyjście do gui.
[#5] Re: Fmsx

@Solo Kazuki, post #3

a nie Sola Kazukiego.

No dobrze, juz dobrze. Zakryje sie nalecialosciami gwarowymi, ktore czesto "mieszajom" mi sie z jezykiem literackim - zycie :P
[#6] Re: Fmsx

@BadMojo, post #4

Żaden z klawiszy nie pozwala mi na wyjście do gui.

Nie odpalalem AmiMSX, ale jezeli dziala w systemie, to pewnie mozna przelaczyc ekrany za pomoca LAmiga+M (i byc moze GUI wciaz jest na WB?).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem