[#1] Damage Incorporated
Czy ktoś posiada tą grę na PC? Było znane jej demo na MacOS emulowany pod Amigę, nawet wydano pełną wersję z jakimś numerem gazetki MacWorld. Czy ta gra jest także na Pc? Jakieś linki do demka ktoś ma?

[#2] Re: Damage Incorporated

@aMifan, post #1

http://www.paranoidproductions.com/damage/

w dziale files też cosik tam można znaleźć

pozdrawiam

[#3] Re: Damage Incorporated

@asman, post #2

Dziękować :)

[#4] Re: Damage Incorporated

@asman, post #2

Czy gdzieś w sieci jest działająca wersja demo na PC? Na tej stronie nie da się ściągnąć tej wersji, bo producent chyba już nie istnieje. Strona jego nie działa. Inne strony w sieci też jajco :(

[#5] Re: Damage Incorporated

@aMifan, post #4

Na ACS Cover CD jest demko tej gry...tyle że nie pamiętam na którym
[#6] Re: Damage Incorporated

@aMifan, post #4

http://www.the-underdogs.info/game.php?id=4422

Prosze...
Na tej stronie jest duzo starych gier na PC
[#7] Re: Damage Incorporated

@Verden, post #6

Przeciez "the-underdogs" nie zyje juz od ladnych kilku miesiecy.. to jakas prowokacja czy trojan ?
[#8] Re: Damage Incorporated

@waldiamiga, post #5

Ale w wersji na MacOS :(

[#9] Re: Damage Incorporated

@aMifan, post #8

I jak tam? Coś nowego w temacie?
[#10] Re: Damage Incorporated

@asman, post #2

Tak czytam i klikam, i wychodzi na to , ze silnik graficzny "maraton2" opracowała firma Bungie, ta sama, która zrobiła 3 części "Halo". No ładnie, ciekaw jestem jak w praniu wyglądała ta gierka na motorolki. Z tego co pamiętam (czytałem w jakiejś gazecie) silnik był "jakoś dedykowany chyba tym prockom" (chyba niczego nie pokręciłem). Grałem w "Halo (1)" i chłopaki z Bungies postarali się, więc podejrzewam, że w "DI" też pokazali klasę.



Ostatnia modyfikacja: 02.02.08 11:36
[#11] Re: Damage Incorporated

@ender, post #10

Bardzo fajnie się grało. Miałem demo z MA, ale jest także w sieci pełna, legalna wersja ze starego Mac World.

Graficznie bajera jak na tamten czas! I fajna fabuła :)
[#12] Re: Damage Incorporated

@aMifan, post #8

Demko dla Maćka jest na ACS_CoverCD_8-99
UPS - powinienem chyba zacząć czytanie od pierwszego posta. Byłoby mniej zamieszania.
Wersja na PC:
http://www.the-underdogs.info/game.php?id=4422

Jeżeli nie będziesz mógł pobrać gry, to przejdź do sekcji pobierania pojedynczych plików z archiwum. Trochę więcej pracy, ale można spokojnie grę ściągnąć.



Ostatnia modyfikacja: 04.02.08 16:46
[#13] Re: Damage Incorporated

@ender, post #10

więc podejrzewam, że w "DI" też pokazali klasę

Mi zdecydowanie gra nie przypadła do gustu- sterylna grafika, brak "życia" w grze. Podobnie sprawa ma sie z serią "Marathon", wogóle nie rozumiem zachwytów nad nią (jakaś koślawa, płaska grafika, "kredkowe" kolory). Mi się nie podobało.
[#14] Re: Damage Incorporated

@APC74, post #12

Dziękuję, działa i gra się fajnie :)

ps. sam jesteś kredkowa grafika :)
[#15] Re: Damage Incorporated

@aMifan, post #14

ps. sam jesteś kredkowa grafika

Jesteś w stanie rozwinąć ten temat?
[#16] Re: Damage Incorporated

@APC74, post #12

Na Tobie jak zwykle można polegać. Dzięki też skorzystałem. OK

[#17] Re: Damage Incorporated

@BULI, post #15

Nie. Ot, odszczekałem się :)
[#18] Re: Damage Incorporated

@aMifan, post #17

No i co? Lepiej Ci?
Może jakiś kaganiec "piesku" (fajny Avatar)? Tylko nie traktuj tego jak złośliwość, to zwykła riposta :D



Ostatnia modyfikacja: 09.02.08 23:55
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem