[#1] Poszukuję emulatora małego Atari + ROMy
Poszukuję emulatora małego Atari + ROMy dla Amigi. Głównie chodzi mi o program Robbo Konstruktor. Proszę podać nazwę emulatora i ewentualnie link ze stroną do pobrania. Proszę też napisać czy emulator obsługuje pliki .XEX. Dziękuję.

[#2] Re: Poszukuję emulatora małego Atari + ROMy

@Minniat, post #1

http://atari800.sourceforge.net/

Kiedys przeleciala mi przez rece wersja binarna (chyba MACD4, tam bylo troche emulatorow wszelkiej masci). Link do atarynkowych ROM-ow znajdziesz na stronie atari800.

Tak, obsluguje pliki xex.



Ostatnia modyfikacja: 07.07.2008 10:23:38
[#3] Re: Poszukuję emulatora małego Atari + ROMy

@szuler, post #2

Udało mi się odpalić Atari800 na Amidze, ale nie mogę wczytywać obrazów dysków .ATR i .XFD. Wypisuje number of files: 0. Co robić?

P.S. Ściągnąłęm Atari800win dla Windows i działa bez zarzutu...



Ostatnia modyfikacja: 20.07.2008 06:37:52



Ostatnia modyfikacja: 20.07.2008 06:38:07
[#4] Re: Poszukuję emulatora małego Atari + ROMy

@Minniat, post #3

Udało mi się pomyślnie zainstalować i uruchomić Atari800 dla systemu OS4.0.

Jednak po uruchomieniu gry (Robbo Konstruktor) nie mogę sterować pracą programu za pomocą klawiatury albo joysticka - brak reakcji. Z czego to może wynikać?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem