[#1] Problem z jabłkiem

Cześć!Proszę pomóżcie nie moge wystartować Shapeshiftera,od kiedy zmieniłem OS 3.1 na 3.9.Emulator rusza po czym zatrzymuje się na ekranie z wizerunkiem Maćka.Amisia nie zawiesza się mogę wyjść z emulacji przez ctrl-alt-shift-esc,nie mam pojęcia co jest grane,czy to przez nowego kicka który jest mapowany do pamięci,sam system nowy exec,czy jeszcze coś innego.Startuje z różnych mac o'sów z plikoparycji,device dysku efekt jest taki sam.Prosze o jakieś rady.

[#2] Re: Problem z jabłkiem

@Grisza, post #1

Z wylaczonymi "zwieszkami" rowniez nie uruchamia sie system (wcisniety SHIFT podczas startu)?
A fusion i basilisk rowniez nie startuja z tych plikopartycji?
Mozesz sprawdzic jeszcze raz czy wszystko zadziala na os3.1?
[#3] Re: Problem z jabłkiem

@Grisza, post #1

W Tooltypach ikony ShapeShiftera weź w nawiasy linijkę z tekstem REMAP8K. U mnie to pomaga.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem