kategoria: Macintosh
[#1] IFuzion
Czy ktos uruchimił ten emulator Maka pod PPc?
[#2] Re: IFuzion

@jarecki130, post #1

Chyba tak, w wyszukiwarce forum wpisałem iFusion i kilka wątków znalazłem.
[#3] Re: IFuzion

@jarecki130, post #1

Raczej tylko posiadacze A4k + CSPPC :/. Szkoda że soft nie działa na BPPC czy "neo-amigach"

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2011 09:53:21 przez waldiamiga
[#4] Re: IFuzion

@jarecki130, post #1

Tak. Chodzi tylko na CyberstormiePPC. Niestety, daleko mu do sensownej funkcjonalności ze względu na bardzo wolną obsługę grafiki i dysku.
[#5] Re: IFuzion

@waldiamiga, post #3

Skolman zdaje sie odpalil na blizzardzie
[#6] Re: IFuzion

@jarecki130, post #1

Posiada ktos Os dla Ifusiona PPC ?
[#7] Re: IFuzion

@jarecki130, post #6

[#8] Re: IFuzion

@fazior, post #5

Odgrzeję kotleta i poproszę kogoś komu działa na A4000 PPC o wrzucenie filmika na YT. Wtedy ocenimy czy da się użytkować.
[#9] Re: IFuzion

@pong777, post #8

A jaki najnowszy system działa na iFusion? Ponawiam prośbę o nagranie filmu na YT.
[#10] Re: iFusion

@pong777, post #9

Tutaj masz trochę info na temat iFusion-a.
Według info ze strony to wspiera MacOS 9.1
Z tego co znalazłem to ludzie stawiali MacOS 9.0.4.
[#11] Re: iFusion

@Sir_Lucas, post #10

A czy iFusion też "emuluje" procesor 1:1 tak jak Fusion m68k co zapewnia dobrą wydajność samego procesora?
[#12] Re: iFusion

@pong777, post #11

Teoretycznie tak, pod warunkiem, że nic się nie dzieje na ekranie ani z dyskiem. Bo jeśli się dzieje, to context switche bardzo zamulają.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem