kategoria: Macintosh
[#1] Wartcraft II
Witam. Posiada ktos tą grę?
[#2] Re: Wartcraft II

@jarecki130, post #1

"Wartcraft" to literówka, czy coś czego nie znam?
Mam Warcraft II ale nie mam Amigi na której można by to było odpalić ;)
.
[#3] Re: Wartcraft II

@rePeter, post #2

ShapeShifter się kłania :D Chyba że piszesz o braku "mocy" swojej Ami
[#4] Re: Wartcraft II

@Hellena, post #3

No zdecydowanie mocy,
chyba potrzebne są gigaherce i sprzętowe 3D?
.
[#5] Re: Wartcraft II

@rePeter, post #4

Wystarczy " LC 475 -Mac OS 8.1 -36 MB RAM -256 colors" do tej gry.
Amige juz musisz juz sam dopasowac
[#6] Re: Wartcraft II

@Norbert, post #5

... a CPU? 040 lub 060 chyba starczy, gorzej z grafiką, pewnie bez RTG to by był masochizm...?
[#7] Re: Wartcraft II

@mccnex, post #6

Pamiętam że na moim pierwszym blaszaku grałem w W2 na 32 MB ramu, S3 Trio 2MB oraz procku Pentium 75 MHz.
Powinna pójść na jeszcze mniejszych wymaganiachOKOK

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 12:38:37 przez Wojox
[#8] Re: Wartcraft II

@jarecki130, post #1

Ja mam oryginał BattleNet Editon . Działa pod Makiem PPC. Na pudełku wymagania system 7.6 i 16 MB RAM.
[#9] Re: Wartcraft II

@mccnex, post #6

NA AGAcie się da i to w 256 kolorach, ale trzeba trochę kombinować, oczywiście z przyzwoitą GFX jest znacznie lepiej lub np Graffity. 060 czasami lubi sprawiać problemy- czasami.

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 12:40:51 przez BULI
[#10] Re: Wartcraft II

@BULI, post #9

Ja grałem daaawno temu na agace i 040/40. Dało radę ale zamiast turbo evd używałem komercyjnego savage.


Benedykt Dziubałtowski
[#11] Re: Wartcraft II

@Norbert, post #5

Już wiem, pomyliłem wersje, miałem na myśli wersję III,
a Warcraft II to DOSowy staruszek, jeszcze z czasów schyłku Amigi klasycznej.
.
[#12] Re: Wartcraft II

@rePeter, post #11

Ale nawet dziś ten staruszek oferuje niezłą frajdę z zabawy, kto wie czy nie lepszą od nowych przekolorowanych i wydziwnionych produkcji...
[#13] Re: Wartcraft II

@BULI, post #9

Warto używać zewnętrznego sterownika do grafiki wykorzystującego MMU. W czasach gdy miałem 68030 50 MHz używałem wersji demo komercyjnego Savage. To co szło w niskiej rozdzielczości (512 na 384 zdaje się - takie ograniczenie wersji demo Savage), to śmigało aż miło. W 256 kolorach grafika pod ShapeShifterem chodziła sporo szybciej niż ten sam tryb graficzny pod amigowym softem, można było grać w różne gry zręcznościowe. Wiem że brzmi jak cuda, ale tak było. Sam się dziwiłem, i do dzisiaj nie rozumiem jak to działało :)
Są różne wersje tych sterowników (nazywają się EVD) optymalizowane pod różne CPU.
Pod 040/060 znalazłem coś takiego: http://aminet.net/package/misc/emu/TurboEVD . Jest za darmo i piszą że jeszcze szybsze od Savage.
Chyba sobie odkurzę A1200 i pobawię się na serio Apollem zupgradowanym przez Staszka do 060 :) Dotychczas bawiłem się SS na 68030 jedynie (działało całkiem, całkiem - miałem pakiet MS Office, całą statystykę i wykresy do magisterki zrobiłem na Excellu na mojej A1200 :) )

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 18:38:58 przez wali7
[#14] Re: Wartcraft II

@Wojox, post #12

Największą frajdę dają Settlersi pomysł Gra potrafi wciągnąć na dni, miesiące a i tak się nie nudzi jak pozostałe części wzięte razem ze wszystkimi warcraftami pomysł
[#15] Re: Wartcraft II

@Wojox, post #12

Warcraft był/jest fajny ale to StarCraft "ŻONDZI"!!! :)



;)
[#16] Re: Wartcraft II

@rePeter, post #15

Gra jest nużąca, a najbardziej te nowsze wersje, ale i pierwsza też. One jakieś takie jak by niedorobione? pomysł Scenariusz i fabuła niezbyt przypadły do gustu i to kulało i kuleje najbardziej pomysł
[#17] Re: Wartcraft II

@parallax, post #16

Starcraft jest super. Scenariusz jest fajny w jedynce, Broodwarze i dwójce. Może ciut ponury, ale równie mroczny obraz przyszłości jest chociażby w serii Obcych.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem