kategoria: Macintosh
[#1] Sit nie każdy można rozpakować.
Jak w temacie, dużo sitów nie mogę rozpakować. Twardy nawet nie mignie. Komunikatów brak. Ma ktoś jakiś pomysł?
[#2] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@Sosabowski, post #1

a czym rozpakowujesz ?
[#3] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@Norbert, post #2

Stuffitem 5.5
[#4] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@Sosabowski, post #3

A zarzucisz przykładowym sitem, czy to jakieś kopyrajty są?
[#5] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@recedent, post #4

Raczej nie zarzucę

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2014 18:40:36 przez Sosabowski
[#6] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@Sosabowski, post #5

Z czasów jak używałem emulatora z sitami było kilka problemów:
1. system nie rozpoznawał pliku jako archiwum więc program nie próbował nawet tego ruszyć.
2. Spakowane było nowszą wersją programu niz posiadasz, powinien być odpowiedni komunikat.
3. Archiwum uszkodzone, też powinien być komunikat.

Masz problem z punktem pierwszym czy coś jeszcze innego ?


Pozdrawiam
[#7] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@RadoslawF, post #6

Tylko pkt 1 :)
[#8] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@Sosabowski, post #7

W takim razie użyj programu Snitch, w nim można ustawić to, aby .sit był widoczny dla StuffIta.

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2014 19:12:15 przez Andrzej Drozd
[#9] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@Sosabowski, post #7

Kopiuj archiwa na makowy dysk spod emulatora to nie zgubi atrybutów, lub dopisz je z ręki, ktoś nawet podał już nazwę programu który to umożliwia. Głowy nie dam ale chyba można było to zrobić też spod systemu.


Pozdrawiam
[#10] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@RadoslawF, post #9

W ostateczności można rozpakować pod StuffitExpanderem 7.5 na blaszaku, przenieść na makowy dysk za pomocą HFVExplorera, a potem dysk podpiąć pod emulator już pod Ami.
[#11] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@OSH, post #10

A ja to robię tak i może tu tkwi przyczyna, ściągam archiwum i na cfkę potem poprzez pcmcia w amidze podmontowane pod ss przenoszę na partycję makową i jedne pliki działaja a inne nie.
[#12] Re: Sit nie każdy można rozpakować.

@Sosabowski, post #11

przenos pliki .sit na ikone Stuffita.
wydaje mi sie ze byl jeszcze inny program do archiwow .sit
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem