kategoria: Atari
Wątek zamknięty
[#31] Re: Emulator Atari na Amidze 68k

@viger, post #1

Pytanie, na cholerę to emulować? Sam nabyłem jakiś czas temu STe na wypasie, 4MB, jakiś najnowszy TOS... i to jest dramat. Przy Amidze wygląda jak sprzęt zbudowany w poprzedniej epoce.

Atari miało dwa zastosowania: sterowanie urządzeniami MIDI i TANI desktop publishing w postaci Calamusa i dedykowanych mu TANICH naświetlarek.

Nigdzie indziej nie istniało.

Miałem nieprzyjemność pracy na Atari TT z Calamusem, 32 MHz, z dedykowana kartą graficzną na ichniejszej szynie rozszerzeń... Stojący obok Mac Quadro, to była multimedialna bestia przy tym "czymś".
[#32] Re: Emulator Atari na Amidze 68k

@marianoamigo, post #31

Pytanie, na cholerę to emulować?

Ano chociażby po to, a żeby się samemu przekonać że nie warto nabywać ten komputer.
[#33] Re: Emulator Atari na Amidze 68k
A to nie jest emulacja ? Sprawdzal to ktos?
[#34] Re: Emulator Atari na Amidze 68k
Gdzię widziałem film aca 500 plus TOs
[#35] Re: Emulator Atari na Amidze 68k
No i masz. Temat był o emulatorze, a zeszło na standardowe "Amiga vs Atari". A może ktoś coś ma w temacie do dodania?
[#36] Re: Emulator Atari na Amidze 68k

@recedent, post #35

Ja mam. Atari Sux, Amiga Rulez :)
[#37] Re: Emulator Atari na Amidze 68k

@marianoamigo, post #31

Tak tak , żyj dalej w nieświadomości :)
[wyróżniony] [#38] Re: Emulator Atari na Amidze 68k

@JIL, post #37

No i chłopaki postanowili wymusić zamknięcie wątku. Dobra robota.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem