kategoria: Macintosh
[#1] Fusion i TF1260
Witam.
Wiem ze komus dziala Fusion z TF1260. Mnie tez. Problem mam z MMU. AmiRefresh z MMU nie startuje. RsrvCold czy Warm, -f , tez probowalem. Przy zamianie karty na 1230 wszystko dziala. Czy to wina karty/procka czy musze cos zmienic w systemie? Amiga OS 3.2.1 ROM 3.2
[#2] Re: Fusion i TF1260

@Elvis, post #1

Spróbować na kick3.1.
[#3] Re: Fusion i TF1260

@Elvis, post #1

Ma ktos jeszcze jakies pomysly? Fusion z AmiRefresh pozwala na zmiane ilosci kolorow I rozdzielczosci na Macu. Miliony kolorow it'd. Chyba ze sa inne mozliwosci.
Pozdro
[#4] Re: Fusion i TF1260

@Elvis, post #3

Rozumiem, że Kickstart 3.1 nie pomógł?
[#5] Re: Fusion i TF1260

@recedent, post #4

Nie pomogl. Sadze is problem moze tkwic w samej karcie. Moze potrzebne inne biblioteki MMU lub/i 68060. Podpinajac karte pod WinUAE z moim konfigiem smialo chodzi. Jedyna roznica to TF1260. TF1230 jak wspomnialem dziala tyle ze oczywiscie bedzie wolniej. Nie wiem jakie jeszcze informacje podac Plyta rev. 2B.
[#6] Re: Fusion i TF1260

@Elvis, post #5

Fusion u mnie bez problemu działa na Tf1260. Może masz jakąś wadliwa wersję Fusiona? Zainstalowałeś go z dyskietki? Co dokładnie znaczy że nie działa?
[#7] Re: Fusion i TF1260

@Mir3k, post #6

Tak z dyskietki. Nie dzialalo AmiRefresh ale podmienilem biblioteke 68060 na Phase 5 i juz smiga.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem