[#1] FAT MAGNUS na forum PPA
Witam wszystkich w nowym dziale na forum PPA. Dział ten dotyczy w całości sprawom związanym z polskimi magazynami dyskowymi na Amiśkę oraz projektowi FAT MAGNUS, którego celem jest zebranie owych zinków w jednym miejscu na sieci, opisanie ich i zarchiwizowanie ku uciesze przyszłych pokoleń ;)

W dziale tym będę was inwigilował, męczył, nachodził, abyście przeszukiwali swoje zbiory w poszukiwaniu brakujących magazynów. Będę namawiał was do współpracy w ich dodawaniu i opisywaniu. Z kolei jeśli zauważycie jakieś rażące błędy w działaniu strony to też piszcie. W miarę możliwości (czasowych) będę usuwał niedoróbki.

Adres archiwum: www.fatmagnus.ppa.pl


No i to chyba tyle z ogłoszeń parafialnych
Stay tuned!



Ostatnia modyfikacja: 12.10.2010 09:44:19
[#2] Re: FAT MAGNUS na forum PPA

@MarX, post #1

Z kolei jeśli zauważycie jakieś rażące błędy w działaniu strony to też piszcie.


Może nie jest to błąd w działaniu, jednak przynajmniej dla mnie rażący. Chodzi o tekst w kategorii "współpracuj z nami" :

Naszym celem jest stworzenie kompletnego archiwum magazynów dyskowych (wydanych w Polsce i w języku polskim). Jak nietrudno to sobie wyobrazić, bez waszej pomocy będzie to trudne albo potrwa z milion lat świetlnych!


Rok świetlny nie określa czasu a odległość (jaką światło pokona w ciągu roku) więc jest to błąd merytoryczny. Nie chcę się czepiać i wymądrzać, po prostu WEDŁUG MNIE zdanie powinno wyglądać inaczej.

Pozdrawiam.



Ostatnia modyfikacja: 06.12.2010 16:12:14
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem