[#1] Karmelia 3
Panowie redaktorzy Fat Magnusa o takich updatach Karmelia 3 należy informować. Naprawdę bardzo ciekawy materiał, szacunek dla Makara za pracę. Ja tego audio dyska znalazłem przez przypadek na ftp.amigascne.org i dopiero po przesłuchaniu zajrzałem na FatMagnusa a tam niespodzianka. Co prawda jest zakładka na głównej "ostatnio dodane" ale o Karmeli milczy. Zresztą ostatni update 2013 roku więc nikt praktycznie nie miał prawa znaleźć nowej wersji tego maga.
[#2] Re: Karmelia 3

@exolon, post #1

Właśnie przygotowywałem newsa na PPA + nagranie video na jutub. Wszystko posułeś!

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2016 18:43:28 przez MarX
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem