[#1] Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca
Jestem Amigowcem z Mikorzyna koło Konina i nie znam nikogo kto by miał Amige. Czy ktoś zechciał by nawiązać jakiś kontakt?

Obecnie nie mam Amigi gdyż sprzedałemmoją 1200 (mocno rozbudowana, turbo, Voodoo, FastAta...= i yamieryam kupi Pegaya lub AmiUAN albo 4000 PoverPC :D :D :D
[#2] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Mleko, post #1

Ja jestem z Mikorzyna koło Konina często przebywam w Kole i nieraz w Poznaniu.
[#3] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Mleko, post #2

A może jest kotoś kto przed moim zakupem Ami zademonstruje mi prace A1 lub pegasa??
[#4] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Mleko, post #3

Chętnie zaprezentuje... jeśli tylko mieszkasz niedaleko Sosnowca.... :)
[#5] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Brodek, post #4

Mieszkać to nie ja jestem z Mikoprzyna koło Konina ok 15km w stronę Bydgoszczy ale może kiedyś skorzystam z twojej propozycji na Śląsk tata jeździ po towar do własnego sklepu żadko bo żadko ale może się coś uda w razie co to się z tobą skontaktuję. I z gury dzięki :D
[#6] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Mleko, post #1

Ja też jestem Amigowcem z Konina i znam tylko jednego Amigowca (oprócz siebie ). Tylko o co Ci biega? Sprzedałeś Amigę, a teraz chcesz pogadać na jej temat, popatrzeć, czy co? Pozdrawiam.
[#7] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Prince, post #6

Sprzedałem i jak tylko się wszystko wyjaśni z Amigami (pegasos lub A1) to kupuje Ami. Bo nie zamierzam urzywać Pc.
[#8] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Mleko, post #7

No i bum. Wydało się. Prine z Konina. A tego drugiego kogo zna to zapewne ja! Prince, tak w ogóle a Saskłacz? ... Co do zaprezentowania się- jak zapewne zauważyłeś w różnych komentarzach jestem zwolennikiem A1, myślę że Prince też. Sasi równierz, ale każdy może mieć swoje zdanie. Jeszcze jedo, zastanawiasz się co przetrwa A1 czy Pegaz i który z nich to lepsza alternatywa. Na razie wygrywa Pegaz. A co dalej to się obaczy. BTW. jak masz kasę na sprzęt to po co ci rekomendacja? Jeśli wiesz że będziesz tego używał na miarę swoich potrzeb to się nie zastanawiaj tylko kupuj. A ja ze swojej strony mogę cię zapewnić że będę ci pomagał rozwiązywać problema z dziką rozkoszą! No bo ilu w Koninie ma A1 lub Pegaza....
[#9] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@TJindy, post #8

No tak... Sasquatch też jest amigowcem i to z Konina, pozdrawiam!
Pegaz istotnie, jakoś tak..."guruje", dlatego AmigaOne rulez
[#10] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Prince, post #9

Przepaszam was ze, dopiero teraz pisze ale mam małe problemy z netem:( Prawda jast taka, że w Koninie A1 lub Pegasa chyba nie ma nikt - narazie musze sprzedac Pc pentiumII 32MB ram HDD 4.2GB S 3 trio z monitorem 15 Philipsa, który znajduje się w naszym rodzinnym zakładzie w Ślesinie jest s tym cięzko gdyż coś się z nim dzieje (a naprawić nie umieją nawet w serwisie Konrada w Koninie). Jak uda się coś z nim zrobić to w tedy "na zakład" kupimy Pegasa (wybrałem jego ze względu na to, że tak jak powiedzieliście on jakoś góruje i wygrywa ten "bój") Dla amigowców z Konina informuje że w Kole jest "sklep" Amigowy - po szczególy tego sklepu zapraszam na prywatną korespondencje na mój nowy adres e-mail mlekoam@o2.pl am od Amigi. :D
[#11] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Mleko, post #1

Jutro postaram sie wejsc na PPA :D (moja ulubiona strona) w godzinach od 10 do 14
[#12] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Brodek, post #4

a kto w sosnowcu ma pegaza?
[#13] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Mleko, post #11

Już byłem - może jeszcze wejde
[#14] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Mleko, post #10

[email] PrinceAmy@poczta.onet.pl [/email]
Czy w tym sklepie w Kole są jacyś kompetentni ludzie?
Miałem kiedyś taki przypadek:
Wchodzę do sklepu z kompami i mówię: Czy macie jakieś dyski, tak około 20 Giga, bo u mnie w Amidze, mam stary dysk 500mega... Sprzedawca: Nie, niestety do Amigi to nie mamy...
[#15] Re: Pomocy jestem sam i nie znam żadnego Amigowca

@Prince, post #14

Jest tam bardzo komptetenty pan który zajmuje się naprawą i rozbudową Amig w oparciu o używane częśći lub na własne życzenie nowych - sam tam obtoverowałem moją 1200 kupiłem tam Caviara 10GB FastAte i dużo softu oreaz jeździłem wówczas kiedy to miałem wielki problem z moją Ami. Po więcej szcegułow zapraszam na mój email mlekoam@o2.pl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem