[#1] Czy Mikronikt istnieje?
Taka sama sytuacja jak z GIFTEM czy Micronik zajumje się jeszcze Ami??
[#2] Re: Czy Mikronikt istnieje?

@Mleko, post #1

Istnieć to może i istnieje, ale nie zajmuje się od wielu, wielu lat Amigą.

[#3] Re: Czy Mikronikt istnieje?

@grxmrx, post #2

NO a te obudowy czy to wszystko poszło na marne???
[#4] Re: Czy Mikronikt istnieje?

@Mleko, post #3

Te obudowy micronika miały tylko jedną zaletę, można ja było rozbudować jak klocki, dołozyć pięterko i już. Moim zdaniem, to był niewypał, plastik nie nadaje się jakoś na obudowę, wystarczyło przewieść taką ami w bagażniku i ...koniec, wszystko w rozsypce :D.
[#5] Re: Czy Mikronikt istnieje?

@Olo, post #4

Ja swoją kilka razy przewoziłem i nic się nie rozpadło;). Te rozpadanie dotyczyło chyba pierwszych wersji Infinitiv.
[#6] Re: Czy Mikronikt istnieje?

@szulu, post #5

Ja ze swoją swgo czasu jeździłem co sobote do koła i oprócz tego, że tylna kostka zaczeła wariować ta na dole płyty to nic się nie stało
[#7] Re: Czy Mikronikt istnieje?

@Mleko, post #1

Istnieć istnieje... robi teraz tunery telewizji satelitarnej... przynajmniej filia w Polsce (Bartoszyce)... niestety nie wiem czym jeszcze zajmuje się w Niemczech....
[#8] Re: Czy Mikronikt istnieje?

@MisiaczekM, post #7

Czyli jak rozumie nie ma już szans na zakup scandublera nowego oczywiście tej firmy. :( A szkoda. Dzięki za informacje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem