[#1] wszystko rozumiem, ale...
no wlasnie....pisalem wczesniej o tym jak mam przerobic mod na mp3 lub wav.... dostalem odp. albo secondspinem albo digibosterem. Tylko ze ja mam PC a nie Amisie :( i szukam jakiegos programiku zeby tego dokonac za pomoca PC. Jak znacie takie programiki ktore to robia to pomozcie. I powiedzcie od razu skad mam je sciagnac (moze jakis link od razu). Jeszcze raz dzieki.
Amiga Rulez !!!
Pozdrawiam
[#2] Re: wszystko rozumiem...

@pawelekk, post #1

Mozna w ten sposob: Bierzesz WinAMPa (ja sprobowalem z 2.80, ale na innych tez pewnie mozna), wczytujesz MODa, klikasz na wyswietlaczu (select plug-in/output/disk-writer) konfigurujesz zeby zrzucal plik gdzie ci sie podoba (jako mp3 - przynajmniej w wersji 2.0 pluginu, ale jak nie, to moze byc i wav - z niego spokojnie przekonwertujesz), mlaskasz w 'play' i po chwili zalatwione.

Rulez rulez
pozdrawiam
[#3] Re: wszystko rozumiem, ale...

@pawelekk, post #1

albo modplug playerem. puszczasz modek, a pozniej z ktoregostam menu wybierasz, zeby zapisal go do wav i po klopocie. pozniej mozesz jakims lamem (ladnie z niego korzysta darmowe audacity) przerobic na mp3.
[#4] Re: wszystko rozumiem, ale...

@pawelekk, post #1

A może zapytaj się o to na właściwej liście dyskusyjnej. Ta lista jest właśnie dla tych co mają i używają amigowego oprogramowania.
[#5] Re: wszystko rozumiem, ale...

@kmilota, post #4

No wlasnie. We wczesniejszym poscie pawelekk nie napisal o jaki komputer i system mu chodzi.

Cytuję:
Witam. Mam prosbe....czy wiecie jakim programikiem moze przerobic amigowy utworek z koncowką.mod na mp3 albo wav?? plisss...pomozcie....bo chce wgrac sobie songi z amisi na komorke a ona.mid nie czyta. z gory dzieki za pomoc
pozdrawiam


a to forum przeznaczone jest jak sama nazwa (Amiga) i opis na to wskazuje dla uzytkownikow komputera Amiga i co jest oczywiste tez systemu AmigaOS.

W momemcie czytania tego tekstu caly watek znajduje sie juz w dziale Hyde Park.

[#6] Re: wszystko rozumiem, ale...

@pawelekk, post #1

Ja kiedyś używałem do tego celu, takiego śmiesznego programu co sie zwał MOD4WIN, na pewno znajdziesz go na sieci. Bardzo fajnie zgrywal MODki do WAVe`ów, no i dzięki niemu mogłem w końcu nagrać swoja solową płytę ;), ale teraz wiem jak glupi byłem mordujac sie na blaszaku (kiedy "Diguś" siedział sobie pod ręką )

Pozdrawiam!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem