[#1] Ciekawostka
Prosze zobaczyc ci znalazlem na stronce poswieconej nintendo
http://www.swiatnintendo.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=383
Co sadzicie o tym co napisal ten czlek??
[#2] Re: Ciekawostka

@Adam Grabowski, post #1

Ludziska maja typowy syndrom "a500". Napisz tam link do PPA (poniewaz to najbardziej Amigowe forum, gdyz posiada strukture "czasopisama - gazety" - rozne dzialy. Niestety inne portale zawieraja tylko forum i takie cos do niego nie przemowi). tak wiec proponuje zmiescic tam link do PPA :)
[#3] Re: Ciekawostka

@Andrzej Drozd, post #2

Tak lae mi chodzi jak oceniacie to co on napisla bo powiem szczerze wyszlo mu to niezle
[#4] Re: Ciekawostka

@Adam Grabowski, post #3

Hmm, caly dzien przepisuje pewne dyrdymaly i juz mi sie mieni w oczach. Zupelnie niewiem o co mi chodzilo z tym syndromem a500. Gosciu fajnie opisal systucje, a na koncu ubarwil ze gdyby nie upadla swiat bylby lepszy...no i wkomponowane slowa zespolu Dżem... :)
Jestem za.
[#5] Re: Ciekawostka

@Adam Grabowski, post #1

Mnie sie wydaje, ze troche przesadzil, ze juz skonczyl sie ten amigowy klimat. Moze w necie tak tego nie widac, ale jak sie owieczki spotkaja to jest bardzo fajnie. :) No chyba, ze on juz wyrosl z tego. ;)
[#6] Re: Ciekawostka

@mcbarlo, post #5

Jednak pegasos nie jest pelnowartosciowa amiga jej system MORPH OS emuluje tylko System Amiga Os przez co mozliwe jest uruchamianie programow napisanych na amisie. Jednak nei wszystko stracone jak mawiaja poec/ generalowie! Firma Eyetech wraz z kilkoma firmami amigowymi zakupila licence i stala sie posiadaczem praw do znaku Amiga.

No tak, z tego wynika, że A1 jest bardziej amigowa od Pegasosa, bo ma licencję Ainc. :) hehe, zuper.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem