[#1] Spiskowa teoria Windowsa
MiniQ wspominał ostatnio w komentarzach pewien pokaz systemu Windows98, na którym ten system się powiesił. Co prawda może taka myśl wydawać się głupia, ale tak duża firma takimi akcjami jak ta i inne może tylko utrwalić w głowach ludzi to, że taki pokaz miał miejsce. Bo kto by zapamiętał ten pokaz, reakcje Billa i sam Windows98 gdyby się nie zawiesił? Nikt.
Ostatnio serwisy komputerowe trąbią o wycieku źródeł (ponoć nie wszystkich) systemów Windows2000 i NT. Czy teoretycznie nie mogła to być zaplanowana akcja firmy Microsoft? Przecież wystarczy im teraz taki argument, że ktoś zrobi na podstawie tych źródeł bardzo fajne wirusy pod systemy, do których miał źródła. Co za tym idzie Microsoft może sobie powiedzieć "chcecie być bezpieczni? kupcie nowe wersje Windows!". No i w ten oto sposób po raz kolejny firma zarobi ;)

[#2] Re: Spiskowa teoria Windowsa

@grxmrx, post #1

Eee, jak będę chciał mieć spokuj to zainstaluje sobie linuxa albo AmigaOS :D po te systemy windziane wiursy nie działają :D.
Zresztą i tak każdy wie że windows to jeden wielki wirus :D:D
[#3] Re: Spiskowa teoria Windowsa

@Olo, post #2

Miało być spokój, nie wiem czemu napisałem przez "u" :D
[#4] Re: Spiskowa teoria Windowsa

@grxmrx, post #1

A co nas amigowców czy użytkowników apple obchodzi jakiś tam Windows? Ja gdzieś go mam... MorphOS i wszystko dla mnie w temacie...
[#5] Re: Spiskowa teoria Windowsa

@grxmrx, post #1

wiesz, stary? coś w tym jest. amigowcow, linuxowcow czy macowcow moze to nieobchodzic, ale może to jakoś wpłynąć na kilkaset milionów pcOwiec.
[#6] Re: Spiskowa teoria Windowsa

@KAM_, post #5

windows, windowsa, windowsem pogania. Podobno się szukuje nowy windows, być może to ma coś z tym wspólnego...To mnie o tyle interesuje, o ile mnie bawi :) W pewnym sensie Bill G. jest geniuszem.
Czekam na OS4 (w lepszym stanie niż obecny).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem