[#1] Bulgarski Pościkk na ekranie
Wiadomość nadesłał: 'Arbuz'

Dziś tj. 28.II.2004 na kanale 4FUN.TV o godz. 20 będzie pokazywana polska superprodukcja Bulgarski Pościkk, którego prapremiera odbyła się na AmigaMeeting 2002 na komputerze Pegasos I. Polecam, jakby ktoś nie oglądał, można boki zrywać podczas oglądania. Wiadomość podaję za wyżej wymienioną TV.
[#2] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@mailman, post #1

Niestety nie mam 4FUN, a chętnie bym obejrzał :( może ktoś wie czy jest to gdzieś na sieci? Skoro było na meetingu, to chyba jest ogólnodostępne?
[#3] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@Prince, post #2

Ja równiez bym chciał ftp/www z poscikkiem :)
[#4] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@Prince, post #2

A poniewiera to sie juz od dawna na sieci. Ja to sciagnalem z jakiegos huba.
[#5] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@mailman, post #1

Jak by ktoś chciał to mogę podesłać ale pocztą niestety.

[#6] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@Arbuz, post #5

Jeszcze chwilę się wstrzymam, może ktoś znajdzie to w sieci, bo ja nie mogę :(
[#7] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@Prince, post #6

edonkey: ed2k://|file|Bulgarski.Poscikk.[PL].[ALC].[klapouchy.4.pl].avi|406181888|5071af8718a19bd2287229fa28454efc|/
[#8] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@mailman, post #1

host: yaco.zaborze.net
login: skurcz
pass: skurcz

chwilowo za duzo userów zalogowanych
[#9] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@mailman, post #1

Oj ten serwerek coś nie działa


RULEZ
[#10] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@mailman, post #1

tak tylko próbuję, sorka :)))))))))))
[#11] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@vOYtEC, post #7

Już ściągam z Kazy :)
[#12] Re: Bulgarski Pościkk na ekranie

@mailman, post #1

Małe sprostowanie. "Bulgarski ..." miał premierę conajmniej w 2001 roku - oglądałem go w Domu Kultury "Łowicka" w Warszawie w kwietniu 2001.
Nie wiem czy ten film ma w ogóle coś wspólnego z Amigą, ale i tak jest świetny (jak i inne produkcje Z.F.Skurcz).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem