[#1] Jay Miner!
28.06 będzie 10 rocznica śmierci twórcy Amigi,Jaya Minera.... to tak na marginesie...

[#2] Re: Jay Miner!

@aMifan, post #1

Heh..."a po jego smierci jeszcze przez jakis czas na jego A2000 przychodzily internetem kondolencje"

Ale mam ochote w koncu rozbudowac swoja nieuzywana A2000 i cos na niej podzialac...ale klimat :)
[#3] Re: Jay Miner!

@Andrzej Drozd, post #2

a ja mam ochote podzialac na A1000 :) aaa kupilem ostatnio 2 MB RAM do A1000.....i dziala :) ale klimat :)

[#4] Re: Jay Miner!

@Marcin, post #3

A ja mam ochotę rozbudować o nagrywarkę i dodatkowe 64 mb moją AmigePPC... a w przyszłości może jakiś Pegasos`ik 2 lub 3 hehe

[#5] Re: Jay Miner!

@aMifan, post #1

Szkoda, że już go nie ma wśród nas...W pewnym sensie był Bogiem Amigi.
[#6] Re: Jay Miner!

@Prince, post #5

Szkoda go. Jeden z twórców Amisi, fanatyk...Uparł się żeby zrealizować swoje marzenie, a reszta teraz to ciągnie. Mam nadzieję że daleeeeko zajedziemy :)
[#7] Re: Jay Miner!

@aMifan, post #4

Trzeba byc niezlym palantem by w topiku poswieconym rocznicy smierci Jaya Minera rozpisywac sie o kupowaniu klamotow do swego kompa a na koniec dopisywac "he he" albo "ha ha" . :(
[#8] Re: Jay Miner!

@pececiarz, post #7

Ktoś, kto rozbudowuje swój sprzęt jest palantem? No ale Twoja ksywka "pececiarz" mówi sama za siebie: myślący inaczej.
[#9] Re: Jay Miner!

@Prince, post #8

Nie. Prawo moora zmusza do rozbudowy sprzetu. Nic w tym zdroznego, choc ja wole raz na 5 lat wymienic caly komputer + jedno rozszerzenie pamieci po drodze bo patrzac z perspektywy czasu w moim starym P200 nie ma nic, nawet obudowy, co wytrzymaloby probe czasu.

Jay Miner siedzial w nieogrzewanym pomieszczeniu by zrealizowac swoj projekt. Prawdopodobnie stad choroba nerek, ktora go wykonczyla. Nie byl bucem chcacym utluc kase. Nawet na "emeryturze" udzielal sie w swiecie amigi. Myslalem, ze amigowskie forum to ostatnie gdzie temat o rocznicy smierci Minera juz w drugim komentarzu przejdzie na glupie popisywanie sie konfigami + zamieszcznie niestosownych emotikonek.

"No ale Twoja ksywka "pececiarz" mówi sama za siebie: myślący inaczej".
W podstawowce bawily mnie takie wojenki. To bylo dawno temu. A wracajac do konfigow. Czest na roznych forach widze w "podpisie" konfig autora postu. Czesciej niz np adres strony z wlasnymi dokonaniami. "Byc czy miec?" -- wole byc -- pewnie mysle inaczej.
[#10] Re: Jay Miner!

@pececiarz, post #9

juz w drugim komentarzu przejdzie na glupie popisywanie sie konfigami + zamieszcznie niestosownych emotikonek.

Ten "drugi" komentarz to pewnie o mnie. Naprawde nie skojarzyles dlaczego wspomnialem o A2000? Nie powiazales tego z ojcem i uzytkownikiem tego modelu?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem