[#31] Re: Exec, pojednanie ??

@Kaczus, post #30

Gdybym kupił AmigęOne na pewno bym nie omieszkał o tym powiadomić i służyć ewentualnym testom. Jedyne do czego namawiam to tylko do zdrowego rozsądku, kultury (na mnie się nie wzorujcie ;) ) i własnego zdania. A zachowania jekie by nie były w takim czy innym środowisku społecznym, nie muszą mnie dotyczyć.
Natomiast co kto pisze, sam rozumiesz: nie mogę odpowiadać.

Mam nadzieję, że nikogo niczym nie uraziłem. Pozdrawiam całą redakcję PPA oraz EXEC-a i znikam prawdopodobnie do soboty (praca :( ), no chyba że jeszcze zdążę "zaklikać" :)

[#32] Re: Exec, pojednanie ??

@mailman, post #15

Zgadzam sie w 100 procentach

[#33] Re: Exec, pojednanie ??

@opi, post #19

Wydawało mi się śmieszne pouczanie ludzi o apostrofach (ktoś... kiedyś... ), ale...
czy nie przesadzasz trochę z tym "ą"?

A z drugiej strony, podoba mi się sens Twoich komentarzy. Czasami mam zamiar napisać coś b. podobnego, ale jak już zobaczę, że ktoś to napisał, to... co ja będę powielał...
Parę komentarzy wyżej właśnie tak było. :)

[#34] Re: Exec, pojednanie ??

@Jarek, post #33

Nie wiem, co piłem, jak to pisałem. A, już pamiętam. Kawę Inkę. Tak, tak -- wiem, liczba mnoga. Om. Głupim.
[#35] Re: Exec, pojednanie ??

@noowy, post #1

[#36] Re: Exec, pojednanie ??

@Kaczus, post #23

Nie byłoby tych wszystkich banów gdyby na Execu był forum z działem taki jak ten.
Czasami chciałoby się wtrącić coś nie do końca związanego z wątkiem ale nie ma gdzie.
Tak jak np. Arek Hućko wtrącił o ShowGirls.
[#37] Re: Exec, pojednanie ??

@R-Tea, post #36

ale rozwiązanie przyjęte na eXecu jest bardzo wygodne dla redakcji - każdy krytyczny post pod hurraoptymistycznym newsem jest z definicji offtopicem, tak więc istnieje regulaminowa podstawa do nałożenia bana, od czego, jak wiemy redakcja nie stroni ;)
[#38] Re: Exec, pojednanie ??

@R-Tea, post #36

niektore bany lecialy na dyskusji na temat - tyle ze jak miales
diametralnie inne zdanie niz Ojciec Dyrektor i wykazałeś np jego
niekompetencję....

[#39] Re: Exec, pojednanie ??

@Kaczus, post #38

redakcja zamieszcza newsy, newsy są zgodne ze zdaniem członków redakcji, tak więc zamieszczanie komentarzy niezgodnych ze zdaniem redakcji jest offtopicem, a ten ex definitio podlega banowi ;)
redakcja stoi na stanowisku: odi profanum vulgum, et arceo... :) chociaż arceo nie do końca, o czym świadczy ilośc banów.



Ostatnia modyfikacja: 10.10.05 23:00
[#40] Re: Exec, pojednanie ??

@Kaczus, post #38

Poczytałem co tu wypisujecie, bo mnie zaciekawił temat tego wątku. Treść już tak ciekawa nie była. Dwie uwagi do przedpiscy : z tym kłamliwym towarzystwem przesadziłeś i coś za często odmieniasz przez przypadki jakichś Ojców Dyrektorów. BTW: dlaczego to ma być pisane z dużych liter ?
[#41] Re: Exec, pojednanie ??

@Piotr Zadora, post #40

a tak sobie piszemy, to tu, to tam, czasem się nie da tam, bo coś tam blokują... to się wraca tu i pisze.... ;)
[#42] Re: Exec, pojednanie ??

@opi, post #34

już wiem o czym wcześniej pisałem... ;)
...to chyba... zgodność poglądów czy cóś takiego :D
(a takie miałem problemy z określeniem wtedy tego ;) )

[#43] Re: Exec, pojednanie ??

@Piotr Zadora, post #40

pojednaniu chyba mogłoby pomóc to, jakby wszyscy sobie popili, a Ci, co zazwyczaj piją przestaliby pić - taka zmiana sytuacji może sprawiłaby cud... lub coś gorszego

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem