[#1] Wspomnień czar na Amizaduszkach
Dwie osoby prosiły mnie abym na zbliżających się Ami Zaduszkach wygłosił monolog* referat * po prostu opowiedział * (nie potrzebne skreślić) dotyczący mojej pracy wywiadowczo-poszukiwawczej. Poproszono mnie abym po wspomniał jak się to wszytko zaczęło jak wyglądały poszukiwania autorów gier kiedyś jak wyglądają obecnie.



Zwracam się do was droga Braci Amigowa czy będziecie zainteresowani czymś takim? Szczerze jeśli mają mnie słuchać dwie osoby na Ami imprezie to całe przedsięwzięcie mija się z celem. Jeśli jednak nieco większa grupa osób była by zainteresowana to chętnie przygotuje się odpowiednio do tego typu przedstawienia.




Benedykt Dziubałtowski

[#2] Re: Wspomnień czar na Amizaduszkach

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Jestem za.
Ma być iście zamaszyście, pikantnie i szczegółowo.
I musisz zacząć od początku, niekoniecznie tego Amigowego. ;)
Wiesz, obowiązkowo akcja, strzelanina, scena łóżkowa, itp. OK
My z Kokosem mogeme zrobić podkład dźwiękowy w tle. ;)



Ostatnia modyfikacja: 29.10.2008 20:31:17
[#3] Re: Wspomnień czar na Amizaduszkach

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Jestem przekonany, że wszyscy będą zainteresowani. Nie wiem skąd ten pesymizm. :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem