[#1] Proroczy sen
Dzisiaj w nocy miałem sen w którym poszedłem z moją Efiką do znajomego sklepu komputerowego, żeby dobrać klawiaturę. Sprzedawców było dwóch z trzech których można spotkać w tym sklepie. Podłączyliśmy pierwszą klawiaturę bez klawiszy numerycznych i zadziałała więc ją kupiłem i wtedy się obudziłem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby dzisiaj w sklepie nie wydarzyło się dosłownie to samo co we śnie. Nawet ci dwaj sprzedawcy byli ci sami co mi się przyśnili. Taka sama była też klawiatura którą pierwszą podłączyliśmy i ją kupiłem.

Czekam teraz na sen w którym skreślam szóstkę w totka ;)
[#2] Re: Proroczy sen

@Bigo, post #1

Bigo, tu Bago :P
Ja skreśliłem ostatnio szóstkę, naprawdę!! Ale cyfrę :) To był pierwszy raz kiedy grałem w totka (mając lat już 27 prawie) no i chyba jeden z ostatnich "razów" :).

Co do snów z Amigą, raz zrobiłem w śnie znakomitą grafikę do gry. Tym większe rano było moje rozczarowanie, gdy nie znalazłem jej na dysku twardym!! Z głowy nie dało się odtworzyć. Choć muszę przyznać, że udało mi się kilka dobrych pomysłów już przemycić ze snów.

A czy w śnie cena klawiatury była niższa? :P

P.S. "w śnie" czy "we śnie" się pisze? Najlepiej było napisać "podczas snu".



Ostatnia modyfikacja: 31.10.2008 22:01:46
[#3] Re: Proroczy sen

@BagoZonde, post #2

No ładnie...

Zaraz będzie wąchanie kleju, potem tzw miękkie narkotyki - maryśki jakieś, następnie już klasyczne w temacie LSD, potem pewnie ciekawsze specyfiki..

Zobaczycie.. Od tego się zaczyna.. Będziecie chcieli pobudzić wyobraźnie, uruchomić wizje na żądanie..

ok, racja

[#4] Re: Proroczy sen

@Kokos, post #3

Kokos, ale niekonstruktywny post, co za brak konsekwencji! Już miałem nadzieję, że się dowiem, ale nadal nie wiem czy "w śnie" czy "we śnie" :).

Ach tak tak, LSD, Love's Secret Domain

:P o



Ostatnia modyfikacja: 31.10.2008 22:26:23
[#5] Re: Proroczy sen

@BagoZonde, post #4

Raczej we śnie. :)

[#6] Re: Proroczy sen

@Bigo, post #1

Jak to mawiają Włosi, "nawet jeśli to kłamstwo, to ładnie opowiedziane". ;)

[#7] Re: Proroczy sen

@Kokos, post #3

Nie toleruję żadnych narkotyków, nie palę, a tylko raz w miesiącu wypiję jakieś piwko. Więc to chyba tylko działanie podświadomości.
[#8] Re: Proroczy sen

@BagoZonde, post #2

Ceny ze snu nie pamiętam ale w realu było 30 zł. :D
[#9] Re: Proroczy sen

@Bigo, post #8

Dziś śniło mi się, że z jednej kości na FAST-ATA poszedł dym! Amiga działała, ale na ekranie wyświetlało się maksymalnie 16 kolorów. Czy czeka mnie to w przyszłości? Pomóżcie..

Ania, 16 lat

:P

[#10] Re: Proroczy sen

@BagoZonde, post #9

Droga Aniu!

Pamiętaj, że snów nie wolno lekceważyć - to listy od Twojej podświadomości. Radzimy Ci, abyś jak najszybciej udała się do specjalistów z firmy Elbox, którzy za niewielką opłatą wymienią Twoją starą Fast-ATĘ na nowy, słabo kopcący model.

Redakcja.

:P
[#11] Re: Proroczy sen

@Kokos, post #3

ciekawsze specyfiki..

Podobno szalwia jest legalna, a potrafi sponiewierac bardziej od maryski. Ale ja tam nie wierze do konca w prorocze sny o 6-tce w totka, bo moga sie okazac trzema szostkami. Lepiej miec niefarta niz farta na jakies licho czy cos. ;)
[#12] Re: Proroczy sen

@Andrzej Drozd, post #11

Mozna tez to "ubrac" inaczej. Jezeli juz ktos ma naprawde prorocze sny, to byc moze jest np. bohaterem serialu "wydarzylo sie jutro" (czy jakos tak). Wg. tego serialu postawienie na jakies wyscigi konne lub inna loterie dla wlasnej korzysci, mogloby naprawde doprowadzic do tych niefortunnych trzech szostek.

Tak wiec nie ma innego wyjscia jak zalozyc wlasna firme i ciezko pracowac, oraz przemieszczac sie po calym Chicago z gazeta i ratowac ludzi. Mysle ze to daje wieksza satysfakcje. ;)
[#13] Re: Proroczy sen

@Andrzej Drozd, post #11

jest legalna, ma krotkie dzialanie, ale jest jednym z najmocniejszych narkotykow, podobno jak sie to jara to trzeba miec jakiegos opiekuna zeby glupot nie narobic:)

[#14] Re: Proroczy sen

@Bigo, post #1

Bigo doświadczyłeś klasycznego Déjà vu - http://pl.wikipedia.org/wiki/Déjà_vu
Znalazłeś błąd w Matrixie, wyślij loga do Wielkiego Programisty.
[#15] Re: Proroczy sen

@Bigo, post #1

A mnie się śniło, że szef dzwonił do mnie w środku nocy, że od teraz będziemy pracować po 6 godzin a nie 8, ale się nie spełniło buuuu ;(

[#16] Re: Proroczy sen

@Banderas, post #13

Szalwia jest przereklamowana i do pupy. Po 2 buszkach ma sie zjazd ale nie jest to zbyt fajne. Generalnie odradzam, jak ktos ma chec pobawic sie legalnie to polecam spice, dzialanie zblizone do marihuany tyle ze poranki po tym sa ciezsze niz po oryginale;).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem