[#1] e-gold lub jajkos tak, banki
Dawno temu, dla pewnej zabawy, zalozylem konto na jakims amerykanskim e-goldzie (lub podobnym). Nieczego nie wplacalem, nie pamietam hasla, logowalem sie moze kilka razy.
Czy wiecie moze jak to dziala? Chodzi mi o to, czy np. za 20 lat nie bede scigany przez jakies sluzby za jakies utrzymanie konta ktore sie rozrosnie na minus milion $ itp.
[#2] Re: e-gold lub jajkos tak, banki

@Andrzej Drozd, post #1

Będziesz miała potworny dług. A jak wiesz z filmu Zeitgeist: dług=pieniądz, to znaczy będziesz bogaczem :)
[#3] Re: e-gold lub jajkos tak, banki

@Andrzej Drozd, post #1

A czy byly tam jakies koszty zarzadzania kontem i czy podawales swoje prawdziwe dane?

[#4] Re: e-gold lub jajkos tak, banki

@Andrzej Drozd, post #1

Andrzeju, młody jesteś, co się tam na zapas przejmować 20 letnim długiem będziesz. ;)
Konto uległo już pewno dawno przedawnieniu, czy coś. :D

Sam mam nieaktywowane od 3 lat konto w eMBankó, biurokracja trwała tyle że szybciej sobie zdążyłem załatwić wszystko w moim marnym, ale zawsze pod ręką, bankiem lokalnym. ;)
Co prawda tej jesieni wysłano mi przypomnienie z eMBankó, że tam niby mam se aktywować jak się chcę udzielać, ale tam, nie - dzięki. ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem