[#1] Kontrola systemu głosem
Czy gdybym kupił jakiś prosty mikrofon za 5-10 zł, ponagrywał kilka kwestii, potem zainstalował jakieś oprogramowanie i podpiął te kwestie do jakichś zaplanowanych zadań to... jest to w ogóle możliwe?

Chodzi mi o naprawdę proste rzeczy typu głośniej, ciszej, następny, poprzedni, restart, zamknij itp.. Ktoś próbował w ten sposób ułatwić sobie życie?

[#2] Re: Kontrola systemu głosem

@El Amigos, post #1

mam cos takeigo na MacOS X - speech commands

[#3] Re: Kontrola systemu głosem

@El Amigos, post #1

wiem, ze pod vista jest takie cos wbudowane i jakos to dziala...

[#4] Re: Kontrola systemu głosem

@Banderas, post #3

Na XP ktoś próbował?

[#5] Re: Kontrola systemu głosem

@El Amigos, post #4

KM Remote.
Oprócz tego jest jeszcze np. Opera, która całkiem dobrze sobie radzi z rozpoznawaniem głosu...
[#6] Re: Kontrola systemu głosem

@APC74, post #5

Jak kupię mikrofon to obadam, dzięki za info.

[#7] Re: Kontrola systemu głosem

@El Amigos, post #6

Takie rzeczy na Amidze to już w poprzednim wieku, w latach dziewiędziesiątych... tyle że trzeba by mieć chyba sampler...:

Np. sprawdź VCLI704.lha z Aminetu...

[#8] Re: Kontrola systemu głosem

@Dopuser, post #7

Dopuser napisał(a):

> Takie rzeczy na Amidze to już w poprzednim wieku, w latach
> dziewiędziesiątych... tyle że trzeba by mieć chyba sampler...:

Trzeba by mieć. Są co najmniej dwa programy do tego (ja tyle testowałem). Jednak mikrofon to bym dobry radził, a nie jakąś popierdółkę za kilka złotych.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem