[#1] Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?
http://www.wrzuta.pl/audio/rwFENVGysF/
Pytałem na wielu forach, lecz bez skutku. Może ktoś z Was wie, co to za kawałek.
[#2] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Bombardier, post #1

Z początku to niepodobne do niczego ale od połowy mniej więcej brzmi jak remix z jakiejś amigowej gry, tylko tytułu nie potrafię skojarzyć...

Zool?

---=== WYEDYTOWANO ===---
Superfrog, zdaje się że to z gry Superfrog, chyba utwór z poziomu latanego.



Ostatnia modyfikacja: 17.12.2008 17:10:10
[#3] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@5h00n4y, post #2

Hm, jeżeli dobrze pamiętam, to leciało w radiu, a ja dostałem kawałek utworu nagranego przez kolegę na kasecie.

http://pl.youtube.com/watch?v=5GQqdGzaARY&feature=related - w jakim czasie leci ten level o ktorym mowiles?
[#4] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Bombardier, post #3

Trudno powiedzieć, nie chce mi się tyle czekać ;)

To jedyny poziom przedostatniego świata gry, jedyny latany, więc gdzieś tak w 75% filmiku powinieneś go usłyszeć.

Tutaj możesz sobie tego posłuchać, utwór 7 z 9 "superfrog world 6"
Zaczyna się niepodobnie ale dalej - identyko.

Tutaj możesz sobie ściągnąć wszystkie muzyczki z gry w jakimś tam formacie którego mi się teraz sprawdzać nie chce ;)

[#5] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@5h00n4y, post #4

Fakt, podobny, jednakże nie sądze że ten utwór ma bliższy związek z Amigą ;)
No nic, może pojawi się osoba, która zna ten utwór. Tobie dziękuję za zaangażowanie.
[#6] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Bombardier, post #5

A owo radio nie miało w nazwie aby wyrazu "slay" i puszczało amigowo-commodorowe remixy z gier? ;)



Ostatnia modyfikacja: 17.12.2008 17:38:04
[#7] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Bombardier, post #1

To jakiś remiks jest. Od pewnego momentu daje się słyszeć to, co napisał Shoonay, choć równie dobrze można powiedzieć, że to przerobiony temat z Project-X ;)

[#8] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@5h00n4y, post #6

Nie mam pojęcia, ale raczej nie. Nie chodzi o radio internetowe, tylko prawdopodobnie zwykle, inaczej zamiast zgrac na kasetę, kolega zgralby na dysk. Mam nadzieję, ze ktorys z userów PPA bedzie znac ten tytul.
[#9] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Bombardier, post #8

Odświeżam, to dla mnie bardzo ważne, a jako że piosenka jest na wrzucie, nie trzeba jej nawet ściągać.
[#10] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Bombardier, post #1

W jakims magu to bylo. Nie wspomne niestety w jakim.
[#11] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Andrzej Drozd, post #10

Juz wiem. Tak jak zauwazyl Milman jest to jakas przerobka. Muze znajdziesz w koncowce dema TRSI - Rise, z 1998 r. :)

Kalsu?

Dodane: Takie outro z "jeansem".



Ostatnia modyfikacja: 31.12.2008 02:22:01
[#12] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Andrzej Drozd, post #11

Jako, że nigdzie nie mogłem znaleźć tego utworu, zrobiłem podobny, lecz własny. Zapraszam do słuchania, oceny i komentarze mile widziane.
http://www.wrzuta.pl/audio/8u04VFZmiA/ufail_-_project-x_remix
[#13] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Bombardier, post #12

No No Ladnie ci to wyszlo.
Klimat Amigowy super super

[#14] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Bombardier, post #1

Mnie to przypomina raczej mix Project X w wykonaniu Music Instructor xP

[#15] Re: Pomożecie z rozpoznaniem tytułu piosenki?

@Katiria, post #14

Hehe mnie tez sie sie skojarzylo z Music Instructorem;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem