[#1] Jakie łyżwy polecacie laikowi.
OD 4 dni jestem w totalnym nałogu jeżdżenia na łyżwach. Szok połączony z masakrą. No ale ok. Co prawda na chwilę obecną kaleczę ten sport rozbijając się co 15 metrów o bandę( nie umiem jeszcze hamować) Ale no nie powiem wciągnęło mnie :)


Jaki sprzet polecacie dla początkującego laika?


Myślę o kupnie tego ustrojstwa


http://www.allegro.pl/item509468494_lyzwy_hokejowe_218_1_rozm_43_2_kolory.html




Benedykt Dziubałtowski

[#2] Re: Jakie łyżwy polecacie laikowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Ano, mamy lodowisko na rynku.
Szkoda ze nie ma jakiejs gorki na rynku, ja to bym pojezdzil na nartach. :)
[#3] Re: Jakie łyżwy polecacie laikowi.

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

O wlasnie! To ja sie podlacze pod temat. Tez od kilku tygodni jestem pod wrazeniem fruwania na lyzwach :D I nie wiem jakie kupic. Czy leprze sa sznurowane czy takie jak wyzej - na zapiecia?
I moje drugie zimowe pytanie:) Niedlugo jade pierwszy raz na na narty i nie mam zielonego pojecia o tym... Moze ktos mi po krotce wyjasni czym sie roznia od siebie typy nart, czy sa rozniace sie od siebie zapiecia, buty itd...? Jakie narty sa najlepsze dla poczatkujacych?



Ostatnia modyfikacja: 02.01.2009 23:06:41
[#4] Re: Jakie łyżwy polecacie laikowi.

@Mat, post #3

narty dla początkującego najlepsze są chyba krótkie i z "talią" (wąskie w miejscu wiązań; teraz zresztą chyba tylko takie robią dla szaraków). Same skręcają przy przechyle. Osobiście wolę proste bez talii. Ale i tak mało korzystam - brak warunków.

A co do łyżew.... Nie wiem, może teraz tachnika jakoś poszła do przodu i coś tam nowego wymyślili, ale mnie lepiej jeździ się na wiązanych i... "figurówkach". I nie jest to spowodowane ząbkami na czubku (bo z nich właściwie nie korzystam), ale jakoś lepiej się w nich czuję. Swoja drogą też szukam nowych :)
[#5] Re: Jakie łyżwy polecacie laikowi.

@AlaN, post #4

Jeżeli Benedykt przywyczaił się do hokejówek to przesiadka na figurówki może mu sprawić kłopot. U mnie tak było

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem