[#1] To Ci dopiero ... Wii
http://www.fkn.pl/1,350,1889658,1,wiadomosc.html

[#2] Re: To Ci dopiero ... Wii

@ender, post #1

to ci dopiero kobita

edit/ popraw link

[#3] Re: To Ci dopiero ... Wii

@necavi, post #2

Próbowałem i nic. Jeżeli wiesz jak, to możesz pomóc? Zaznaczam linka i robie kopiuj i jest to, co podesłałem. Wchodzę na stronkę onetu zaznaczam tytuł i wybieram opcje kopiój skrót i niestety to samo. Jak skopiowałem całość i wkleiłem linka, to znajduję stronkę. Nie wiem, co jest grane, "jestem za krótki" w te klocki.



Ostatnia modyfikacja: 04.01.2009 14:51:01
[#4] Re: To Ci dopiero ... Wii

@ender, post #3

Nadal źle, otaguj całość w [ U R L ] tu idzie link [ / U R L ]



Ostatnia modyfikacja: 04.01.2009 14:43:38
[#5] Re: To Ci dopiero ... Wii

@5h00n4y, post #4

Skopiowałem z przeglądarki tak jak leci i jak wklejam całość to działa. Szczerze to nie wiem jak zrobic to, żeby było tak jak piszesz.

[#6] Re: To Ci dopiero ... Wii

@ender, post #5

Ależ bardzo prosto:

1. kopiujesz cały link do "schowka"
2. wklejasz cały link w poście
3. na początku linku piszesz w kwadratowych nawiasach [] trzy literki URL
4. na końcu linku piszesz w kwadratowych nawiasach [] ukośnik / oraz trzy literki URL za nim

Wynik: http://www.fkn.pl/1,350,1889658,1,wiadomosc.html
Cały link gotowy do kliknięcia :)



Ostatnia modyfikacja: 04.01.2009 14:53:22
[#7] Re: To Ci dopiero ... Wii

@5h00n4y, post #6

Łe.. Można by po prostu interpretowanie linków w kodzie PPA poprawić..

[#8] Re: To Ci dopiero ... Wii

@Kokos, post #7

Te dziwne linki z przecinkami i kropkami zdaje się na innych forach też źle działają, bez tagów url

[#9] Re: To Ci dopiero ... Wii

@5h00n4y, post #6

Dzięki skorzystam w przyszłości.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem