[#1] Subiekt 5 - przenoszenie danych.
Witam, czy ktoś z szanownych forumowiczów miał bliższy kontakt z Subiektem 5 dla DOS? Interesuje mnie kwestia przeniesienia danych do nowej wersji tego programu.

[#2] Re: Subiekt 5 - przenoszenie danych.

@il_capitano, post #1

Subiekt 5 trzyma dane w plikach .dbf, o ile dobrze pamiętam. Czasami te pliki są szyfrowane a czasami nie - to zależało czy zmienna SZYFRUJ (?) była na ON czy OFF. Ustawiało się to w batchu, z którego startowało się Subiekta. Tyle teoretyzowania. Teraz pytanie.
Przenosisz się na Subiekta GT?

[#3] Re: Subiekt 5 - przenoszenie danych.

@APC74, post #2

Dzięki za odzew.
Tak, dane trzeba przenieść z Subiekta 5 v 1.01 do Subiekta GT dla Win. Subiekt GT posiada narzędzie do przenoszenia danych, jednak nie chce pobrać bazy danych z wersji 1.01 Subiekta 5, ponieważ wymaga wersji 1.05, której nigdzie nie mogę znaleźć. Czy można te dane przenieść jakoś tak "od zakrystii"?

[#4] Re: Subiekt 5 - przenoszenie danych.

@il_capitano, post #3

No to mnie zagiąłeś. Myślałem, że GT importuje 5 bez problemów. Już sobie zęby ostrzyłem na odpowiedź w stylu "No to przecież możesz bez problemu zaimportować z poziomu GT" a tu takie zgaszenie... ;)
Ale wracając do tematu. W takim razie pozostaje Ci kontakt z InsERTem.
Zaglądałeś tu?

[#5] Re: Subiekt 5 - przenoszenie danych.

@APC74, post #4

Dzięki za zainteresowanie. Pewnie faktycznie zostaje kontakt z Insertem, ale dodzwonienie się tam graniczy z cudem.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem