[#1] Spawacz konstrukcji drewnianych ;)
Zawsze myślałem, że tekst "spawacz konstrukcji drewnianych" to taki żart, ale dziś przeglądając nowe oferty pracy w pewnym wortalu znalazłem tą ofertę pracy:
SPAWACZ ELEKTRODĄ CELULOZOWĄ


[#2] Re: Spawacz konstrukcji drewnianych ;)

@APC74, post #1

Ale o co ci chodzi? Co w tym dziwnego? Nie wiesz co to elektrody celulozowe? Przecież to nie ma nic wspólnego z drewnem.
[#3] Re: Spawacz konstrukcji drewnianych ;)

@kmilota, post #2

Imaginuj sobie, że nie wiem, co to są elektrody celulozowe - czyżby chodziło o specjalną otulinę?

Przecież to nie ma nic wspólnego z drewnem.
Od kiedy to celuloza nie ma nic wspólnego z drewnem? Przecież celuloza to podstawowy budulec roślin. W przemyśle celulozę pozyskuje się z drewna (pnie drzew).

[#4] Re: Spawacz konstrukcji drewnianych ;)

@APC74, post #3

APC74 napisał(a):

> Imaginuj sobie, że nie wiem, co to są elektrody celulozowe -
> czyżby chodziło o specjalną otulinę?

Zobacz np to: http://www.metalweld.pl/polski/produkty/produkty.php?id=encelul

> Przecież to nie ma nic wspólnego z drewnem.
> Od kiedy to celuloza nie ma nic wspólnego z drewnem? Przecież
> celuloza to podstawowy budulec roślin. W przemyśle celulozę
> pozyskuje się z drewna (pnie drzew).

Wątpię aby tą otulinę celulozową wykonywali z drewna. Obecnie się ją wytwarza sztucznie.
[#5] Re: Spawacz konstrukcji drewnianych ;)

@APC74, post #1

Swojego czasu ktoś mówił o "eketrodzie bukowej" ale to chyba żart był.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem