[#1] Archiva DVD w formacie .GI - PrimoDVD
Coz za dziadostwo. Mam archiwum DVD w postaci trzech plikow .di.
Dwa z nich maja rozmiar okolo 2GB. Sugeruje to troche to, ze filesystem na ktorym to ISO ktos dzielil, mial problem z plikami powyzej 2GB. Ale niewazne.
Dowiedzialem sie ze archiwa/iso w tym formacie czyta PrimoDVD, ktore niestety "swietnie" wiesza mi sie na WinXP, dodatkowo sa jakies problemy z moim napedem DVD, gdy probowalem starszych wersji PrimoDVD (ktore nadodatek nie kumaja .di). Rece mi opadaja.

Czy sa jakies narzedzia ktore pozwola polaczyc to archiwum i wypalic DVD?
Chocby na Linuxa (zainstaluje sobie). Ratunku.
[#2] Re: Archiva DVD w formacie .GI - PrimoDVD

@Andrzej Drozd, post #1

Dobra. Podzielone ISO zamontowalem (a raczej uzyskalem dostep do zawartosci) za pomoca IsoBustera. Calosc przegralem plikowo na HD i stworzylem od nowa plyte (iso) kompatybilna z platforma na ktora byla przeznaczona. Wypalilem i dziala. Hura.
[#3] Re: Archiva DVD w formacie .GI - PrimoDVD

@Andrzej Drozd, post #2

Darmowy program ImgBurn współpracuje zarówno z .gi jak i z .di
http://www.imgburn.com/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem