[#1] Miauuu...
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=ngaleria&id=81741&size=1

A ja dochodzę do wniosku, czytając niektóre komentarze, że niektórzy ludzie to debile, którzy łapią wszystko jak leci - bez przemyślenia.



Ostatnia modyfikacja: 28.03.2009 16:14:32
[#2] Re: Miauuu...

@Solo Kazuki, post #1

Hmmm... ciekawe czy jakby sobie przyłożyła tego kota do tyłka to by mówili że także wydala koty? ;)

Pamiętasz mit z "bonsai cat" jakiś czas temu?
To mi się akurat podobało...

[#3] Re: Miauuu...

@Shoonay, post #2

> Hmmm... ciekawe czy jakby sobie przyłożyła tego kota do tyłka
> to by mówili że także wydala koty?

Nie wiem, ale wyglądałoby to ciekawie... ;)

> Pamiętasz mit z "bonsai cat" jakiś czas temu?

Chodzi ci o koty w słoikach, czy humorystyczny rysunek?

[#4] Re: Miauuu...

@Solo Kazuki, post #3

Koty w słoikach. Jeden z moich ulubionych memesów

(Ale i tak nic nie pobije Rosy Kato :))



Ostatnia modyfikacja: 28.03.2009 17:34:59
[#5] O jaka słitaśna Japonka!

@Solo Kazuki, post #1

:D
[#6] Re: O jaka słitaśna Japonka!

@Daclaw, post #5

Takich japonek jest więcej... z głowy mogę polecić poszukać fotki Aya Ueto (przy okazji pani fajnie wywija mieczem w dostępnym u nas filmie Azumi), Ryoko Hirosue (grała w Wasabi z Jean Reno), Ayumi Hamasaki (chyba najczęściej miksowana japońska wokalistka).

Wymieniłem oczywiście te najbardziej znane, ale jest ich oczwiście więcej.

[#7] Re: Miauuu...

@Shoonay, post #4

> Ale i tak nic nie pobije Rosy Kato

czy ja wiem... fajna, ale wolę Aya Matsuura lub Ai Takahashi. ;)

Chyba że chodzi o coś innego?

[#8] Re: Miauuu...

@Solo Kazuki, post #7

Nie znam się, ale pewne dwa wyrazy twarzy z tego i tego filmiku "kupiły mnie" kompletnie.

[#9] Re: Miauuu...

@Shoonay, post #8

Łeee... widać że mało w klimatach j-popculture obracasz ;)

Ogólnie w japonii gwiazdy bardziej idą na "milusiowość" (jap. "kawaii"). U nas raczej bardziej eksponują seksualność. Oczywiście są wyjątki...

A ja bym ci polecał zobaczyć klip "Thanks!" grupki GAM. Kawałek taki sobie, ale Aya Matsuura i Miki Fujimoto (=GAM) rządzą. ;)

A jak chcesz dobrej jakości (DVDRip MKV w H.264), to zapraszam na priva ;)

[#10] Re: Miauuu...

@Solo Kazuki, post #9

Dzięki, ale za dużo tego jak dla mnie ;)
Przeszedłem krótką drogę od Kato, potem jeszcze były 2 świetne utwory tej co to Haruhi Suzumiya głos podkładała (jak jej tam?), i mam dość.
Pozatym jak czegoś słucham to już wole wiedzieć o czym śpiewają i umieć zrozumieć poszczególne wyrazy... ;)

[#11] Re: Miauuu...

@Shoonay, post #10

Ale możesz sam sobie tłumaczyć. Wiesz wkładac jej w usta słowa że niby do ciebie tak śpiewa.
[#12] Re: Miauuu...

@KeniG, post #11

KeniG napisał(a):

> wkładac jej w usta

Ekhem... Ten temat robi się pomalutku niebezpieczny... ;)

*Shoon wymyka się "po angielsku"

[#13] Re: Miauuu...

@Shoonay, post #10

> Pozatym jak czegoś słucham to już wole wiedzieć o czym śpiewają

Dostępna też jest (bodaj na megashare) wersja z angielskimi subami... ;)

A co do klipu, to go podaje specjalnie. Jest to przykład, że coś może być i kawaii i sexy (mniam... jak one fajnie ruszają... tymi no... atrybutami ;) )

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem