[#1] PPC znów górą?
Rzućcie okiem na to:
http://osnews.pl/koniec-architektury-x86-coraz-blizej/

Czyżby PowerPC znów miało szansę na wypłynięcie? Tym razem na naprawdę szerokie wody. Gdyby to faktycznie kiedyś okazało się prawdą to chciałbym widzieć minę Apple. :) Ich przesiadka na PPC przy obecnej technologii to byłaby pestka ale musieliby odszczekać trochę hasełek, które głoszą od czasu przesiadki na x86. :) Nowe, tanie maszyny z PPC produkowane w milionach sztuk. Ech... wypas...

[#2] Re: PPC znów górą?

@MDW, post #1

To był żart Prima Aprillisowy. :D

[#3] Re: PPC znów górą?

@APC74, post #2

Ja pierniczę. Że też się dałem złapać. Ale siara. :) Ja to przeczytałem 2 kwietnia, a o północy z 1 na 2 kwietnia wyłącza mi się czujnik ściemy. :)

[#4] Re: PPC znów górą?

@MDW, post #3

Ale swoją drogą szkoda, że to tylko żart. Eh...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem