[#1] Mam nadzieje ze wroci
Ostatnio dosc czesto czytam forum EXECa. Nie dlatego ze lubie adminow i niektorych blednych rycerzy, ale daltego ze pojawiaja sie tam byli Amigowcy, ktorzy wracaja do srodowiska. Oczywiscie, jestem za AOS4, ale w ogole nie popieram zdania tamtejszych AOS4osowcow i checi ich przeklamania danych w zwiazku AOS3 i AOS4. Tak czy inaczej - nie jestem za MOSem. Nie dlatego, ze dla jakiejs zasady, tylko dlatego ze jednak lubie AOS4.
Lubie AOS4, ale nie lubie srodowiska AOS4. W zasadzie obojetny mi jest MOS, ale lubie amigowe srodowisko zwiazane z MOSem. Ale pomieszane, prawda?

Ostatnio Krashan swietnie "dopisal" na forum Execa coponiektorym. Respekt dla tego Pana. Respekt dlatego tez, ze jest Amigowcem i nigdy nie wylamal sie. Respekt dlatego ze stara sie caly czas byc Amigowcem. Niezaleznie od systemu. Respekt za kulture bycia. Wielki szacun.

Chcialem sobie poczytac przed chwila jeszcze raz, jak swoja skromnoscia "zalatwil" pewne AOS4osoby, a tu taki zonk na Execu, czyli Exec jest aktualnie - "An error has occurred."

Co o tym myslicie?
[#2] Re: Mam nadzieje ze wroci

@Andrzej Drozd, post #1

Ja myślę, że temat zużył się dobre x lat temu.

[#3] Re: Mam nadzieje ze wroci

@Andrzej Drozd, post #1

Możesz podać linka? Chętnie poczytam jak naprawią forum.



Ostatnia modyfikacja: 15.04.2009 21:44:49
[#4] Re: Mam nadzieje ze wroci

@Andrzej Drozd, post #1

Forum na eXecu już działa.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem