[#1] Radeon X1400 - zintegrowany?
Mam laptopa LG P1-JPLCY i kartę X1400 128MB GDDR3. Czy da się tą kartę wymienić? Dołączam fotki, na których widać jakoby radek był wlutowany w płytę główną, ale jest to mój pierwszy rozkręcony laptop i nie jestem pewien czy nic się nie da zrobić. ;)





[#2] Re: Radeon X1400 - zintegrowany?

@El Amigos, post #1

Niestety muszę cię zmartwić. Jak zapewne wiesz, lub nie, laptopy są tak skonstruowane aby zawierać jak najwięcej przydatnych podzespołów, a zarazem nie zajmować dużo miejsca i ważyć nie wiele. Zazwyczaj karty graficzne montowane są lutem powierzchniowym (mocowanie następuje od spodu układu do płyty głównej). Sumując, nie ma możliwości wymiany grafiki.

[#3] Re: Radeon X1400 - zintegrowany?

@Jedi_Amiga, post #2

Już się wczoraj dowiedziałem o tym na notebookcheck. ;) Ale dzięki mimo wszystko.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem