[#1] Ile to jest warte?
Cześć. Ostatnio robiłem gruntowne porządki, znajdując przy tym CDki dla Amigi. Nie posiadając jej, czuję, że są mi one zbędne, a dodatkowe pieniądze by się przydały. Ile wart jest taki zestaw: http://i39.tinypic.com/2zrpytt.jpg ?
[#2] Re: Ile to jest warte?

@Bombardier, post #1

Mają wartość złomu, niestety.

W czasach powszechnego dostępu do sieci nie ma zapotrzebowania na szerłerowe składanki.
[#3] Re: Ile to jest warte?

@Daclaw, post #2

No chyba, że w celach kolekcjonerskich, tak myślę. Mam jeszcze jakichś kilka CD-AUDIO z końca '80.
W sumie dzięki, chociaz byłbym wdzięczny zobaczenia opinii innego usera/userow.
[#4] Re: Ile to jest warte?

@Bombardier, post #3

Za wszystkie z 5 zł (to są płyty z programami w wersji demo i starymi shareware), może ktoś by dał z 10 zł za całość.

[#5] Re: Ile to jest warte?

@Bombardier, post #1

Dwoch pierwszych sie nie pozbywaj. Kto je ma, ten jest gosc. :)
Amigi nie musisz posiadac aby uzyc tych plyt. Wystarczy WinUAE, a w przyszlosci NatAmi. :)

Po zatym takie plyty maja jedna bardzo wazna zalete, gdy chcemy pobawic sie w retro. Wiekszosc z nich posiada raczej wyselekcjonowane pozycje i czasami mozna znalezc duzo ciekawych rzeczy.
A niech ktos sprobuje tak testowac caly Aminet lub chocby poszukiwac bardziej rozrywkowych spraw. O drazu minie chec na wszystko. Na plytach od razu mozna natrafic na wartosciowe rzeczy i pozniej postarac sie o pelne wersje itp. :)



Ostatnia modyfikacja: 03.06.2009 00:06:37
[#6] Re: Ile to jest warte?

@Andrzej Drozd, post #5

Mhm, no super, dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
Mam jeszcze jedną sprawę związaną z samym tematem wątku. To trochę bluźnierstwo (ta platforma tutaj?), lecz okej. A więc, znalazłem 3 kartridże od Atari 2600. Są to Lemiture, Starmaster oraz Gore. Zgodnie z tytułem wątku zapytam - ile to jest warte? Na allegro nie znalazłem żadnych gier na tę platformę, nawet konsole ledwo schodzą (co raczej sprowadza mnie do jednego myślenia - pewnie dostanę za to marne grosze).
[#7] Re: Ile to jest warte?

@Bombardier, post #6

Stare carty od Atari 2600 tak czy tak, warto wystawić na allegro, nawet od złotówki za sztukę, przecież może znaleźć się osoba która takich akurat nie ma w kolekcji, a być może kilka osób.
Sprzedaż starego sprzętu na allegro nieraz pozytywnie zaskakuje.
[#8] Re: Ile to jest warte?

@grish82, post #7

Sprzedaż starego sprzętu na allegro nieraz pozytywnie zaskakuje.

Sam się o tym przekonałem ostatnio. Wystawiłem C64, dałem wysoką cenę minimalną i zrobiłem od razu kopie aukcji na dysk (na zasadzie: teraz i tak nie pójdzie, wystawie to samo za rok/dwa). A tu taka niespodzianka. ;)

http://www.allegro.pl/item628595850_commodore_64_zestaw_box_oryginalne_oprogramowanie.html

[#9] Re: Ile to jest warte?

@El Amigos, post #8

Ale ten Twój komcio błyszczy!!



Benedykt Dziubałtowski

[#10] Re: Ile to jest warte?

@Bombardier, post #6

Zagadaj na jakimś forum o atari. Sporo osób zbiera takie gry, jest duże prawdopodobieństwo że ktos kupi od ręki jeśli akurat tych nie ma.
[#11] Re: Ile to jest warte?

@KeniG, post #10

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, raczej sprzedam te kartridże. I tak nie są mi potrzebne, a zawsze te 10 zł będzie :P
[#12] Re: Ile to jest warte?

@El Amigos, post #8

Piękny ten C64, niby zwyczajny, ale w naprawdę ładnym wydaniu i jaki fajny opis parametrów na pudełku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem